Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nowy „akwen” wodny w centrum Opola ! (Wideo)

Mieszkańcy ul. Krakowskiej przy rondzie z ul. Ozimską skarżą się od przynajmniej

Mieszkańcy ul. Krakowskiej przy rondzie z ul. Ozimską skarżą się od przynajmniej dwóch lat na opieszałość władz miasta, z powodu nie udrożnienia studzienek burzowych przy jednym z przejść dla pieszych.

W czasie ulewnych deszczów woda gromadzi się i utrudnia przemieszczanie się pieszych przez jezdnię.

W miejscu gdzie jest ta potężna kałuża znajdują się studzienka kanalizacyjna, która jest zapchana, regularnie zalewana jest studnia kablowa, a przejeżdżające auta chlapią na ludzi i elewację okolicznej kamienicy.

Bardzo przykro patrzeć na całą sytuację, tym bardziej że jest to ścisłe centrum miasta, gdzie umiejscowiony mamy główny deptak miasta.
Liczymy na to, że włodarze miasta szybko zainterweniują i poprawią komfort użytkowania tego przejścia szczególnie w niepogodę.

Foto i Wideo Czytelnik

5692
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 30 września w godzinach wieczornych opolskie służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego do wypadku na skrzyżowaniu ulic

Z ostatniej chwili

W piątek 30 września około godziny 13:00 do służb ratunkowy wpłynęło zgłoszenie o potraceniu na skrzywianiu ulic Reymonta - Ozimska w Opolu.

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (26.09), około godz. 15:40 na drodze powiatowej pomiędzy Szydłowicami a Dobrzyniem, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Kierowca osobówki stracił panowanie nad autem, wypadł...

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września około godziny 13:45 do dyżurnego z KWP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu z hulajnogą na ,której poruszał