Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

NOWOCZESNY ALKOMAT ZA 12.000ZŁ DLA POLICJANTÓW Z GŁOGÓWKA

Dzięki wsparciu Gminy Głogówek miejscowi policjanci otrzymali nowoczesny alkomat.

Analizator wydechu jest szybkim i prostym w obsłudze urządzeniem do kontroli trzeźwości.

Dzięki wsparciu Gminy Głogówek miejscowi policjanci otrzymali nowoczesny alkomat. Sprzęt został przekazany w użytkowanie przez Burmistrza Głogówka Piotra Bujaka na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku mł. insp. Krzysztofa Urbana. Samorząd na ten cel przeznaczył ponad 12 000 złotych.

Dzisiaj (17 grudnia), w Urzędzie Miejskim w Głogówku miało miejsce przekazanie nowoczesnego alkomatu. Sprzęt został przekazany w użytkowanie przez Burmistrza Głogówka Piotra Bujaka na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Prudniku mł. insp. Krzysztofa Urbana. W spotkaniu uczestniczył również Komendant Komisariatu Policji w Głogówku asp. szt. Krystian Malisz.
Analizator wydechu jest szybkim i prostym w obsłudze urządzeniem do kontroli trzeźwości. Dodatkowo charakteryzuje się wysoką precyzją pomiaru stężenia alkoholu w organizmie. Samorząd na zakup alkomatu przeznaczył ponad 12 000 złotych.
Otrzymany sprzęt będzie wykorzystywany przez policjantów z Głogówka w codziennej służbie i niewątpliwie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie tamtejszej gminy. KPP w Prudniku

1076
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do 2 lat więzienia grozi młodemu mieszkańcowi gminy Lubsza, który kierował motorowerze pod wpływem alkoholu.

Wiadomości

Policjanci z Głogówka oraz Prudnika zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu prudnickiego podejrzanych o przestępczość narkotykową.

Z ostatniej chwili

Komisariat Policji w Głogówku prowadzi poszukiwania opiekuńcze za nieletnim

Z ostatniej chwili

W piątek 20 stycznia o godzinie 17:24 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku w miejscowości Rzepcze w powiecie prudnickim.