Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nowe informacji: w sklepie znaleziono ciało martwej kobiety.

Z informacji, do których dotarł portal Brzeg24.pl wynika, że śledczy wstępnie wykluczyli, aby osoby trzecie przyczyniły się do śmierci

Nowe informacji: w sklepie znaleziono ciało martwej kobiety.

Z informacji, do których dotarł portal Brzeg24.pl wynika, że śledczy wstępnie wykluczyli, aby osoby trzecie przyczyniły się do śmierci 42-letniej pracownicy sklepu przy ul. Reja w Brzegu.

Martwą kobietę znaleziono dzisiaj (21.07) rano.
Przypomnijmy, około godz. 6:25 do służb wpłynęło zgłoszenie o pomocy w otwarciu jednego ze sklepów przy ul. Reja. Po wejściu do lokalu okazało się, że w pomieszczeniu znajduje się ciało martwej kobiety.

„Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 42-letnia kobieta pracowała wczoraj na nocnej zmianie. Dzisiaj rano jej zmienniczka nie mogła otworzyć sklepu i wezwała służby. W toalecie tego lokalu ujawniono zwłoki 42-latki. Ciało nie nosiło śladów po urazach doznanych za życia. Wstępnie wykluczono, aby ktoś intencjonalnym działaniem doprowadził do śmierci ofiary, jednak dokładną przyczynę zgonu poznamy po przeprowadzeniu sekcji zwłok” – mówi nam prok. Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Źródło www.brzeg24.pl

14187
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 4 grudnia o godzinie 18:02 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze wiaty w Krzanowicach na ulicy Wakacyjnej.

Wiadomości

Dzielnicowa z Namysłowa wracała ze swoją rodziną do domu. Było już ciemno, a trasa była zaśnieżona.

Wiadomości

Kradzież, kradzież z włamaniem czy kierowanie pod wpływem alkoholu - takich przestępstw dopuścili się skazani przez sądy mieszkańcy Opola.

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 grudnia o godzinie 15:20 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Niemodlina na DK46 na wysokości