Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nieznany sprawca wjechał samochodem w latarnię i uciekł na piechotę.(Zdjęcia)

O godzinie 22.00 na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości

Nieznany sprawca wjechał samochodem w latarnię i uciekł na piechotę z miejsca.(Zdjęcia)

O godzinie 22.00 na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Walidrogi na dk94 Opole – Strzelce Opolskie. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży z JRG 1 Opole. Po przyjeździe na miejsce zastano samochód osobowy, który uderzył w latanię, a kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przeszukali pobliski teren. Policja ustala, kto kierował samochodem. Auto zostało odholowane na parking policyjny.

3140
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca o godzinie 6:09 strażacy otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego bmw na drodze wojewódzkiej nr 423 w Gogolinie.