Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Zawadzkiem.(Zdjęcia &Wideo)

Do wybuchu doszło w Biedronce przy ul. Opolskiej w Zawadzkiem. Na skutek wysadzenia bankomatu uszkodzone zostało także wejście do sklepu.

Do wybuchu doszło w Biedronce przy ul. Opolskiej w Zawadzkiem. Na skutek wysadzenia bankomatu uszkodzone zostało także wejście do sklepu.Mieszkańcy Zawadzkiego relacjonują, że w nocy z soboty na niedzielę pomiędzy godz. 2.00 a 3.00 w nocy usłyszeli huk. Prawdopodobnie wtedy doszło do wysadzenia bankomatu.
Maszyna znajdowała się w przedsionku sklepu. Sprawcy musieli dostać się do środka i prawdopodobnie wpuścili do bankomatu łatwopalny gaz, a następnie podłożyli ogień. Eksplozja była tak mocna, że wejście do sklepu zostało poważnie uszkodzone.
Wysadzanie bankomatów, to coraz częściej wykorzystywana przez złodziei metoda, by dostać się do pieniędzy. Kilka dni temu w podobny sposób szajka wysadziła maszynę w Biedronce w Ozimku. Policjanci nie chcieli wtedy ujawnić, jaka kwota została skradziona. Trwają poszukiwania włamywaczy – mówił wtedy podkomisarz Karol Brandys z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Wybuchem w Zawadzkiem także zajmie się policja. Źródło Nto.pl

5872
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

2,5 promila miał kierowca zatrzymany po pościgu w okolicach Świerczowa.

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 26 listopada rano w Pisarzowicach w powiecie krapkowickim zderzył bus zderzył się z samochodem ciężarowym.