Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nieznani sprawcy wysadzili bankomat w Zawadzkiem.(Zdjęcia &Wideo)

Do wybuchu doszło w Biedronce przy ul. Opolskiej w Zawadzkiem. Na skutek wysadzenia bankomatu uszkodzone zostało także wejście do sklepu.

Do wybuchu doszło w Biedronce przy ul. Opolskiej w Zawadzkiem. Na skutek wysadzenia bankomatu uszkodzone zostało także wejście do sklepu.Mieszkańcy Zawadzkiego relacjonują, że w nocy z soboty na niedzielę pomiędzy godz. 2.00 a 3.00 w nocy usłyszeli huk. Prawdopodobnie wtedy doszło do wysadzenia bankomatu.
Maszyna znajdowała się w przedsionku sklepu. Sprawcy musieli dostać się do środka i prawdopodobnie wpuścili do bankomatu łatwopalny gaz, a następnie podłożyli ogień. Eksplozja była tak mocna, że wejście do sklepu zostało poważnie uszkodzone.
Wysadzanie bankomatów, to coraz częściej wykorzystywana przez złodziei metoda, by dostać się do pieniędzy. Kilka dni temu w podobny sposób szajka wysadziła maszynę w Biedronce w Ozimku. Policjanci nie chcieli wtedy ujawnić, jaka kwota została skradziona. Trwają poszukiwania włamywaczy – mówił wtedy podkomisarz Karol Brandys z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Wybuchem w Zawadzkiem także zajmie się policja. Źródło Nto.pl

5673
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 lipca wpłynęło do SK KP PSP w Krapkowicach o godzinie 20:00 o zdarzenia na autostradzie A4 na 244 km w kierunku...

Wiadomości

W Niedzielę 3 lipca o 17:21 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 lipca przed godziną 19:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa.