Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nieoznakowany radiowóz najechał na nissana w Zawadzie.

Policjanci o godzinie 10.40 otrzymali informacje o kolizji drogowej w miejscowości Zawada.

wypadek radiowozu, wypadek policji, wypadek samochodu policyjnego, spowodowanie wypadku, policja wypadek , Zawada wypadek, Turawa wypadek, najechanie na tył nisana,

Policjanci o godzinie 10:40 otrzymali informacje o kolizji drogowej w miejscowości Zawada. Jak ustalili policjanci kierująca fordem focusem 40-latka najechała na tył poprzedzającego ją nissana kierowanego przez 48-latka. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ford został odholowany prze policyjną lawetę na parking policyjny. Na miejscu był jeden zastęp straży z JRG 1 Opole i patrol ruchu drogowego. W czasie działań słuzb wprowadzono ruch wahadłowy.

10453
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek przed godziną 10:00 doszło do kolizji na trasie Niemodlin -Tułowice w miejscowości Wydrowice.

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godzinie 13:47 do dyżurnego policji w Ozimku wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Zawada.

Wiadomości

W piątek 19 sierpnia około godziny 16:45 służby ratunkowe dostały wezwanie od operatora 112 o wypadku w miejscowości Zawada , na skrzyżowaniu

Z ostatniej chwili

W piątek 8 lipca służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na drodze na dk45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Zawada koło Opola.