Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nie żyje mężczyzna dźgnięty nożem. Do tragedii doszło …

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności na miejscu zabójstwa w Przylesiu.

Nie żyje mężczyzna dźgnięty nożem. Do tragedii doszło ...

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności na miejscu zabójstwa w Przylesiu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ofiara została dźgnięta ostrym narzędziem. Podejrzewany o morderstwo ma być bliskim członkiem jego rodziny. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

– Mogę tylko potwierdzić, że w Przylesiu są prowadzone policyjne czynności. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Brzegu. Na tę chwilę nie udzielamy szczegółowych informacji – mówi nam mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.

Na razie nie wiadomo co było motywem sprawcy i w jakich okolicznościach doszło do tragicznego zdarzenia.

AKTUALIZACJA
– Podejrzewany został zatrzymany. Zabójstwo pomiędzy krewnymi doszło przy użyciu noża, domniemane narzędzie zbrodni zostało zabezpieczone. Na miejscu są prowadzone czynności, na chwilę obecną nic więcej nie mogę powiedzieć – mówi nam prok. Stanisław Bar, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu. Źródło www.brzeg24.pl Foto Archiwum

9302
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 26 listopada rano w Pisarzowicach w powiecie krapkowickim zderzył bus zderzył się z samochodem ciężarowym.

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada po godzinie 22:00 do służby ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku DK 46 w pobliżu miejscowości Ścibórz.