Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nie żyje mężczyzna dźgnięty nożem. Do tragedii doszło …

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności na miejscu zabójstwa w Przylesiu.

Nie żyje mężczyzna dźgnięty nożem. Do tragedii doszło ...

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności na miejscu zabójstwa w Przylesiu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ofiara została dźgnięta ostrym narzędziem. Podejrzewany o morderstwo ma być bliskim członkiem jego rodziny. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

– Mogę tylko potwierdzić, że w Przylesiu są prowadzone policyjne czynności. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Brzegu. Na tę chwilę nie udzielamy szczegółowych informacji – mówi nam mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.

Na razie nie wiadomo co było motywem sprawcy i w jakich okolicznościach doszło do tragicznego zdarzenia.

AKTUALIZACJA
– Podejrzewany został zatrzymany. Zabójstwo pomiędzy krewnymi doszło przy użyciu noża, domniemane narzędzie zbrodni zostało zabezpieczone. Na miejscu są prowadzone czynności, na chwilę obecną nic więcej nie mogę powiedzieć – mówi nam prok. Stanisław Bar, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu. Źródło www.brzeg24.pl Foto Archiwum

9563
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Informacja dla kierowców na DK46G (obwodnica Nysy) trasa Nysa - Radzikowice!

Z ostatniej chwili

We wtorek 26 września o godzinie 14:50 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o próbie samobójczej na

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się kierowcy, którzy lekceważą bezpieczeństwo na drodze i za kierownicę wsiadają pod wpływem alkoholu.

Z ostatniej chwili

Policjanci codziennie otrzymują informację na temat oszustw popularnymi metodami.