Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Nie żyje mężczyzna dźgnięty nożem. Do tragedii doszło …

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności na miejscu zabójstwa w Przylesiu.

Nie żyje mężczyzna dźgnięty nożem. Do tragedii doszło ...

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności na miejscu zabójstwa w Przylesiu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ofiara została dźgnięta ostrym narzędziem. Podejrzewany o morderstwo ma być bliskim członkiem jego rodziny. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

– Mogę tylko potwierdzić, że w Przylesiu są prowadzone policyjne czynności. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Brzegu. Na tę chwilę nie udzielamy szczegółowych informacji – mówi nam mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.

Na razie nie wiadomo co było motywem sprawcy i w jakich okolicznościach doszło do tragicznego zdarzenia.

AKTUALIZACJA
– Podejrzewany został zatrzymany. Zabójstwo pomiędzy krewnymi doszło przy użyciu noża, domniemane narzędzie zbrodni zostało zabezpieczone. Na miejscu są prowadzone czynności, na chwilę obecną nic więcej nie mogę powiedzieć – mówi nam prok. Stanisław Bar, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu. Źródło www.brzeg24.pl Foto Archiwum

9422
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 12:13 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze budynku w Prószkowie na rynku.

Wiadomości

Sześć zastępów straży pożarnej zadysponowano dzisiaj (29.03) do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym w Goli Grodkowskiej.

Z ostatniej chwili

Policjanci z Krapkowic zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa mężczyznę i kobietę, podejrzanych o kradzieże w jednej