Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Nie zastosował się do znaku „STOP” – był pijany.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie zatrzymali do kontroli kierującego toyotą. 45-letni mężczyzna nie zastosował się do znaku

Nie zastosował się do znaku "STOP" - był pijany.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie zatrzymali do kontroli kierującego toyotą. 45-letni mężczyzna nie zastosował się do znaku STOP.

Podczas kontroli wyszło na jaw, że prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj (5 czerwca) policjanci drogówki podczas patrolu ulicami Nysy, zauważyli jak kierujący osobową toyota nie zastosował się do znaku „STOP”. Niezwłocznie zatrzymali go do kontroli drogowej. Podczas kontroli policjanci wyczuli od kierującego woń alkohol. Funkcjonariusze przebadali 45-latka na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie wykazało, że kierujący miał 0,70 promil alkoholu. Teraz mieszkaniec gminy Otmuchów odpowie przed sądem.

Przypominamy! Alkohol, nadmierna prędkość, brawura to główne przyczyny zdarzeń drogowych.

2 czerwca policjanci drogówki w miejscowości Nowy Świętów zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki peugeot. Podczas sprawdzenia kierującego w Centralnej Ewidencji Kierowców, okazało się że nie ma on uprawnień. Mężczyzna oświadczył, że nigdy nie posiadał prawa jazdy. Ponadto kierujący został poddany badaniu na zawartość środków odurzających w ślinie z wynikiem pozytywnym. W związku z powyższym 27-latek został przewieziony na SOR w Nysie, gdzie została mu pobrana krew do dalszej analizy.

Za kierowanie pojazdem bez wymaganego uprawnienia, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 1500 złotych. Ponadto orzeka się zakaz prowadzenia pojazdów.

Zródło KPP Nysa

1284
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Przyjechała z pomocą do swojego kolegi, który samochodem wpadła do rowu. Zapomniała o tym, że chwilę wcześniej spożywała alkohol.

Wiadomości

200 złotych, które wręczył policjantowi kierowca dostawczego mercedesa, miało skłonić go do odstąpienia od czynności służbowych.

Wiadomości

Dwaj mężczyźni uciekali przed policją, najpierw samochodem potem pieszo. W Kędzierzynie-Koźlu 20 września wieczorem rozegrały się sceny

Wiadomości

Nyscy policjanci przeprowadzili wspólne ćwiczenia z zespołem Zarządzania