Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Mężczyzna zaatakował maczetą dziecko w skate parku w Kędzierzynie Koźlu.

Mężczyzna z użyciem maczety zaatakował jedno z dzieci na terenie skate parku przy al. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu.

Mężczyzna zaatakował maczetą dziecko w skate parku w Kędzierzynie Koźlu.

Mężczyzna z użyciem maczety zaatakował jedno z dzieci na terenie skate parku przy al. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu.

Do opisanych tu dantejskich scen doszło w środowe popołudnie.

Jak udało nam się ustalić z nieoficjalnego źródła, mężczyzna zaatakował dziecko 14 czerwca na terenie kędzierzyńskiego skate parku.

Wcześniej młodzież przebywająca w tym miejscu, dokuczała pewnej kobiecie z zaburzeniami psychicznymi. W jej obronie stanął jej partner, który na miejsce przybył z maczetą.

Z relacji świadków wynika, że miał rzucić maczetą w jedno z dzieci. Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego oraz kilka patroli policji.

Do tematu powrócimy wkrótce.

Źródło www.lokalna24.pl Foto ilustracyjne

6366
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 19 lipca o godzinie 12:17 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Kobyla Góra

Wiadomości

Na początku lipca policjanci z Nysy zostali poinformowani o wybiciu szyby w jednym z kiosków na terenie miasta.

Z ostatniej chwili

W piątek 19 lipca około godz. 7:30 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie, z którego wynikało, że z bloku w Śródmieściu w Kędzierzynie Koźlu

Wiadomości

127 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym jechał 25-letni kierujący pojazdem marki Porsche. Stracił prawo jazdy na okres 3-miesięcy