Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Mężczyzna przewrócił się na rowerze. Mimo błyskawicznej reanimacji nie udało się go uratować.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna nie został potrącony przez samochód

wypadek na rowerze, śmierć rowerzysty, zmarł, rowerzysta zmarł, nie udało sie uratować, Niemodlin, wypadek Niemodlin,

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna nie został potrącony przez samochód. W pewnym momencie przewrócił się i mimo błyskawicznej reanimacji nie udało się go uratować.
Do zdarzenia doszło w niedzielę (24.01) po godz. 16 na drodze krajowej nr 46 Nysa – Opole. Około 40-letni rowerzysta przewrócił się nagle. Na ratunek mu ruszyli świadkowie, którzy rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową.

Później kontynuowali ją strażacy, ale mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon.

Nie wiadomo, czy w chwili gdy doszło do zdarzenia mężczyzna prowadził rower, czy nim jechał. Policjanci, którzy pracują na miejscu, wstępnie wykluczyli, że ofiara została potrącona przez samochód.

Funkcjonariusze wyjaśniają, jak doszło do nieszczęścia. Na miejsce jedzie też prokurator. Ofiarą jest około 40-letni mieszkaniec gminy Niemodlin.

Początkowo ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. Utrudnienia zlikwidowano przed godz. 18, choć czynności nadal trwają. Źródło Nto.pl Foto internauta

11101
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Niestety niedziela 03 lipca nie była spokojna dla strażaków. Około godziny 18:15 SK KM PSP w Opolu zaalarmowało strażaków do pożaru poddasza

Z ostatniej chwili

We Wtorek 26 kwietnia o godzinie 15:11 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Ciepielowice na ul. Magnoliowa.

Wiadomości

Policjanci z Opola wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, w którym śmierć na miejscu poniosła 19-letnia pasażerka.

Z ostatniej chwili

W niedzielę 24 kwietnia przed godziną 18:00 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Niemodlin-Nysa na DK 46 w