Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Mężczyzna przewrócił się na rowerze. Mimo błyskawicznej reanimacji nie udało się go uratować.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna nie został potrącony przez samochód

wypadek na rowerze, śmierć rowerzysty, zmarł, rowerzysta zmarł, nie udało sie uratować, Niemodlin, wypadek Niemodlin,

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna nie został potrącony przez samochód. W pewnym momencie przewrócił się i mimo błyskawicznej reanimacji nie udało się go uratować.
Do zdarzenia doszło w niedzielę (24.01) po godz. 16 na drodze krajowej nr 46 Nysa – Opole. Około 40-letni rowerzysta przewrócił się nagle. Na ratunek mu ruszyli świadkowie, którzy rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową.

Później kontynuowali ją strażacy, ale mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon.

Nie wiadomo, czy w chwili gdy doszło do zdarzenia mężczyzna prowadził rower, czy nim jechał. Policjanci, którzy pracują na miejscu, wstępnie wykluczyli, że ofiara została potrącona przez samochód.

Funkcjonariusze wyjaśniają, jak doszło do nieszczęścia. Na miejsce jedzie też prokurator. Ofiarą jest około 40-letni mieszkaniec gminy Niemodlin.

Początkowo ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. Utrudnienia zlikwidowano przed godz. 18, choć czynności nadal trwają. Źródło Nto.pl Foto internauta

11303
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek przed godziną 10:00 doszło do kolizji na trasie Niemodlin -Tułowice w miejscowości Wydrowice.

Z ostatniej chwili

W sobotę 18 lutego o godzinie 20:39 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku z nr alarmowego 112 na trasie Łambinowice – Sowin.

Z ostatniej chwili

W piątek 10 lutego o godzinie 15:40 służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na DK46 na trasie Niemodlin-Nysa

Z ostatniej chwili

W środę 4 stycznia o godzinie 19:32 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku w miejscowości Grabin na ulicy Ogrodowej .