Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Mężczyzna przewrócił się na rowerze. Mimo błyskawicznej reanimacji nie udało się go uratować.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna nie został potrącony przez samochód

wypadek na rowerze, śmierć rowerzysty, zmarł, rowerzysta zmarł, nie udało sie uratować, Niemodlin, wypadek Niemodlin,

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna nie został potrącony przez samochód. W pewnym momencie przewrócił się i mimo błyskawicznej reanimacji nie udało się go uratować.
Do zdarzenia doszło w niedzielę (24.01) po godz. 16 na drodze krajowej nr 46 Nysa – Opole. Około 40-letni rowerzysta przewrócił się nagle. Na ratunek mu ruszyli świadkowie, którzy rozpoczęli resuscytację krążeniowo-oddechową.

Później kontynuowali ją strażacy, ale mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon.

Nie wiadomo, czy w chwili gdy doszło do zdarzenia mężczyzna prowadził rower, czy nim jechał. Policjanci, którzy pracują na miejscu, wstępnie wykluczyli, że ofiara została potrącona przez samochód.

Funkcjonariusze wyjaśniają, jak doszło do nieszczęścia. Na miejsce jedzie też prokurator. Ofiarą jest około 40-letni mieszkaniec gminy Niemodlin.

Początkowo ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. Utrudnienia zlikwidowano przed godz. 18, choć czynności nadal trwają. Źródło Nto.pl Foto internauta

11562
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 1 marca po godzinie 13:00 dyżury policji otrzymał zgłoszenie o incydencie ,który miał miejsce w centrum Niemodlina.

Z ostatniej chwili

W niedzielę 25 lutego o godzinie 17:16 służby ratunkowe zostały poinformowane od operatora nr alarmowego 112 o wypadku na DK46 na trasie

Z ostatniej chwili

Służby ratunkowe zostały zadysponowane do pożaru auta na trasie Niemodlin -Nysa na DK46 w miejscowości Grabin na głównej drodze.

Wiadomości

Policjanci zatrzymali 88-letniego mieszkańca gminy Niemodlin. Mężczyzna podejrzany jest nie tylko o to, że znęcał się psychicznie i fizycznie