Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Mężczyzna oferował seks 14-latce za 1000zł (Nowe Fakty)

Mieszkaniec gminy Strzelce Opolskie nagabywał dziewczynkę na Facebooku

postępowanie policji,

Mieszkaniec gminy Strzelce Opolskie nagabywał dziewczynkę na Facebooku. Udało się go namierzyć dzięki przytomnej postawie dziewczyny i ojca 14-latki. Policja zatrzymała już podejrzanego.

Mężczyzna zaczepił dziewczynkę na facebookowym komunikatorze stwierdzeniem „przepiękna dziewczyna”. Jednak 14-latka nie odpisywała.
Chwilę później zaczął składać propozycje o charakterze seksualnym. „Za wypieszczenie twojej myszki daję tysiąc złotych” – napisał wprost.
Nastolatka odpowiedziała, że ma dopiero 14-lat i nigdy nie miała nawet chłopaka. Mimo tego rozmówca nie ustępował. W kółko powtarzał, że zapłaci dziewczynie 1000 złotych za to, żeby pozwoliła się „pieścić” po miejscach intymnych.
Dzięki przytomnej postawie dziewczyny i ojca 14-latki, policja namierzyła już podejrzanego. To mieszkaniec gminy Strzelce Opolskie.

Mężczyzna usłyszał już zarzut składania małoletniej propozycji obcowania płciowego. Przyznał się do winy, ale odmówił składania wyjaśnień.
– Na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich, prokuratura rejonowa wystąpiła do sądu z wnioskiem o aresztowanie mężczyzny – mówi Maria Popanda, rzecznik strzeleckiej policji. – Sąd do tego wniosku się przychylił.
To oznacza, że mężczyzna poczeka na proces za kratami. Za ten czyn kodeks karny przewiduje karę 2 lat więzienia.

Źródło Nto.pl

11006
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Strzeleccy mundurowi, będąc w czasie wolnym od służby, zauważyli na terenie Strzelec Opolskich mężczyznę poszukiwanego przez organy ścigania.

Wiadomości

Kierowca mazdy zatrzymał się przed sklepem monopolowym i chwiejnym krokiem szedł w jego kierunku.

Z ostatniej chwili

Policjanci ze strzeleckiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej mieszkanki powiatu strzeleckiego

Z ostatniej chwili

W czwartek 10 listopada w godzinach wieczornych strażacy dostali zgłoszenie o wyczuwalnym drażniącym zapachu w bloku w Otmicach gmina