Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Mężczyzna odrąbał sobie siekierą palec. Na miejscu interweniował LPR Ratownik23

O godzinie 9:49 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w domu w Tarnowie Opolskim.

odrąbany palec, palec siekierą, stracił palca, wypadek, uszkodzenie ręki, lądował lpr,

O godzinie 9:49 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w domu w Tarnowie Opolskim. Po przejeździe na miejsce pierwszych zastępów straży okazało się, że mężczyzna w wieku około 50 lat w trakcie rąbania drewna odrąbał sobie siekierą kciuka. Na miejsce został zadysponowany helikopter LPR Ratownik23. Po przebadaniu przez policję okazało się, że mężczyzna miał ponad 2,5 promila. Pomoc wezwał sąsiad. Wszystko miało miejsce na ul. Koraszewskiego w Tarnowie Opolskim. Na miejscu były dwa zastępy straży z JRG 1 Opole ,OSP Tarnów Opolski policja, pogotowie i LPR. Śmigłowiec zabrał mężczyznę do szpitala.
Foto OSP Tarnów Opolski

12152
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca o godzinie 6:09 strażacy otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego bmw na drodze wojewódzkiej nr 423 w Gogolinie.