Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Mężczyzna odrąbał sobie siekierą palec. Na miejscu interweniował LPR Ratownik23

O godzinie 9:49 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w domu w Tarnowie Opolskim.

odrąbany palec, palec siekierą, stracił palca, wypadek, uszkodzenie ręki, lądował lpr,

O godzinie 9:49 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w domu w Tarnowie Opolskim. Po przejeździe na miejsce pierwszych zastępów straży okazało się, że mężczyzna w wieku około 50 lat w trakcie rąbania drewna odrąbał sobie siekierą kciuka. Na miejsce został zadysponowany helikopter LPR Ratownik23. Po przebadaniu przez policję okazało się, że mężczyzna miał ponad 2,5 promila. Pomoc wezwał sąsiad. Wszystko miało miejsce na ul. Koraszewskiego w Tarnowie Opolskim. Na miejscu były dwa zastępy straży z JRG 1 Opole ,OSP Tarnów Opolski policja, pogotowie i LPR. Śmigłowiec zabrał mężczyznę do szpitala.
Foto OSP Tarnów Opolski

12286
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

We wtorek 6 grudnia po godzinie 22:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o samochodzie, który wjechał w latarnię na Placu Wolności w Opolu.

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godz. 18.47 na drodze wojewódzkiej nr 426, która łączy Zawadzkie ze Strzelcami Opolskimi. Kierowca skody fabii wypadł

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godzinie 13:47 do dyżurnego policji w Ozimku wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Zawada.

Wiadomości

Nyscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło Nysie.