Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Mężczyzna leżał na środku ulicy w centrum Opola. Z uwagi na brak wolnej karetki na miejsce zostali zadysponowani strażacy(Zdjęcia)

Przed godziną 14 mieszkanka Opola zgłosiła służbom, że w centrum miasta na ulicy leży starszy mężczyzna.

Przed godziną 14 mieszkanka Opola zgłosiła służbom, że w centrum miasta na ulicy leży starszy mężczyzna. W związku z brakiem wolnej karetki na miejsce wysłano straż pożarną. Strażacy zabezpieczyli miejsce i udzielili pierwszej pomocy. Po chwili przyjechała karetka. W związku z wysoką temperaturą ciała mężczyzny medycy zastosowali środki ochrony osobistej. Poszkodowany został zabrany do szpitala, który dysponuje izolatkami dla pacjentów zakażonych SARS-CoV-2.

7736
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

Do Polski trafiła już pierwsza partia z 300 zamówionych pojazdów Couguar 4x4. Zanim jednak przekazane zostaną do jednostek wojskowych

Z ostatniej chwili

Na terenie zakładu mleczarskiego, podczas transportu, z wózka widłowego spadł pojemnik z 50-procentowym roztworem kwasu azotowego.