Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Mężczyzna leżał na środku ulicy w centrum Opola. Z uwagi na brak wolnej karetki na miejsce zostali zadysponowani strażacy(Zdjęcia)

Przed godziną 14 mieszkanka Opola zgłosiła służbom, że w centrum miasta na ulicy leży starszy mężczyzna.

Przed godziną 14 mieszkanka Opola zgłosiła służbom, że w centrum miasta na ulicy leży starszy mężczyzna. W związku z brakiem wolnej karetki na miejsce wysłano straż pożarną. Strażacy zabezpieczyli miejsce i udzielili pierwszej pomocy. Po chwili przyjechała karetka. W związku z wysoką temperaturą ciała mężczyzny medycy zastosowali środki ochrony osobistej. Poszkodowany został zabrany do szpitala, który dysponuje izolatkami dla pacjentów zakażonych SARS-CoV-2.

7839
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada o godzinie 13:52 służby ratunkowe dostały wezwanie z nr alarmowego 112 o wypadku na trasie Opole-Kluczbork na dk45 w miejscowości...

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada o godzinie 4:00 służby ratunkowe dostały powiadomione o wypadku drogowym w miejscowości Złotniki na ul. Opolskiej.

Z ostatniej chwili

W piątek 25 listopada po godzinie 17:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na opolskim odcinku autostrady A4 na 211 km kierunek Katowice.

Kultura

Gdy pogoda na zewnątrz nie zachęca do długich spacerów to znak, że nadszedł czas na relaks w towarzystwie dobrego filmu i niepowtarzalnej