Connect with us

Hi, what are you looking for?

Medale opolskiego małżeństwa na mistrzostwach Polski w martwym ciągu.

W sobotę 9 lipca we Wrocławiu odbyły się mistrzostwa Polski federacji WPC w martwym ciągu.

Medale opolskiego małżeństwa na mistrzostwach Polski w martwym ciągu

W sobotę 9 lipca we Wrocławiu odbyły się mistrzostwa Polski federacji WPC w martwym ciągu.

Opole reprezentowane było przez małżeństwo Sabinę i Marcina Oleksy. Sabina po zaciętej walce zdobyła tytuł wicemistrza Polski służb mundurowych, z nowym rekordem życiowym 145 kg.

W kategorii 82 kg zdobyła srebrny medal, przegrywając tylko z najsilniejszą kobietą w Polsce Marzeną Wierzbicką.

Klasyfikację drużynową służb mundurowych wygrała Reprezentacja Polski Policji. Tym samym Opolanka została drużynową mistrzynią kraju.

Marcin Oleksy został brązowym medalistą mistrzostw Polski, bijąc o 15 kg stary rekord Polski. Obecny wynosi 270 kg.

1800

Może Ci się spodobać

W najbliższy weekend kajakarze klasyczni z całej Polski zjednoczą się w Wałczu, aby wziąć udział w pierwszym Pucharze Polski w tym sezonie.

Z ostatniej chwili

Dziś od godziny 11:00, opolski Rynek na kilka chwil stał się wielkim biesiadnym stołem, gdzie można było poznać przeróżne tradycje świąteczne

Łukasz Dabbachi wziął udział w trzydniowych światowych zmaganiach w crossficie.

Miłośnicy sztuk walki z całej Polski spotkają się na wyjątkowym wydarzeniu, które rozpocznie sezon 2024 dla sportowców z opolskiego