Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

MAJA KOZŁOWSKA z HAWI Racing Team trzecia w motocyklowym Pucharze Polski Cross Country

W Głogowie zainaugurowano tegoroczne rozgrywki Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Cross Country, w których rywalizowało łącznie 178 zawodników.

W Głogowie zainaugurowano tegoroczne rozgrywki Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Cross Country, w których rywalizowało łącznie 178 zawodników. W dwudniowych zmaganiach wzięli udział motocykliści HAWI Racing Team przygotowujący się do startu w Mistrzostwach Polski Enduro.

W pucharowej klasie Kobiet z dobrym skutkiem ścigała się debiutująca w zawodach tej rangi Maja Kozłowska. Młoda reprezentantka opolskiego klubu nieźle radziła sobie na trasie – w pierwszym dniu była druga, a nazajutrz trzecia, co finalnie dało jej miejsce na najniższym stopniu podium. Zwyciężyła bezbłędna Patrycja Milewska (AMK Drwęca Ostróda) przed doświadczoną Małgorzatą Zalewską (AMK Enduro Grunwald).

Z kolei w Mistrzostwach Polski w supermocnej klasie Senior Rafał Szymański linię mety mijał jako szósty i siódmy, przez co w imprezie zajął 7. lokatę, zaś Krystian Sielawa rywalizował tylko w pierwszym dniu i w zawodach został sklasyfikowany na 16. pozycji. Wygrał Damian Azmin (AK Głogów) przed Łukaszem Kurowskim (SMK Krzeniów) i Damianem Bykowskim (MX Lipno).

– Wynik osiągnięty przez Maję potwierdza jej talent i dobrze wróży na przyszłość. Natomiast Rafał ścigał się z rywalami europejskiego formatu, dlatego jego występ należy zaliczyć na plus. – podsumował Andrzej Hawryluk, prezes HAWI Racing Team.

W najbliższy weekend w Siedlęcinie koło Jeleniej Góry opolscy motocykliści rozpoczną rywalizację w rajdach enduro, gdzie bronić będą tytułu Klubowego Mistrza Polski.

Źródło: Hawi Racing Team
Zdjęcia klubowe.

977
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Przypomnijmy osoby od 10- 18 roku życia do poruszania się rowerem, hulajnogą elektryczną czy też urządzeniem transportu osobistego

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca około godziny 13:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK94 na trasie Opole- Strzelce Opolskie.

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca 11:00 do policjantów z ruchu drogowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ul.Rejtana w Opolu.

Z ostatniej chwili

W piątek 9 czerwca o godzinie 12:57 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku na wylocie ze Strzelec Opolskich w...