Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

LPR Ratownik 23 został uziemiony w miejscowości Lubsza. Co się stało?

Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj (8.11) w Lubszy. Ze względu na brak wolnej karetki do 74-letniej pacjentki wezwano śmigłowiec

ratownik lpr, awaria lpr, awaria helikoptera, awaria pogotowia, awaria ratownik 23,

Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj (8.11) w Lubszy. Ze względu na brak wolnej karetki do 74-letniej pacjentki wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak maszyna została uziemiona. Ostatecznie pacjentkę do szpitala w Brzegu przetransportowali strażacy.
– Około godz. 19 zadysponowaliśmy do Piastowic dwa zastępy strażaków z Brzegu i Lubszy. Pacjentka z problemami zdrowotnymi wymagała pomocy medycznej, ale w regionie nie było wolnej karetki. Niestety okazało się, że wezwany śmigłowiec LPR po wylądowaniu w Lubszy został uziemiony ze względu na warunki atmosferyczne. Ostatecznie pacjentkę przetransportowaliśmy do szpitala w Brzegu – mówi nam st. kpt. Jacek Nowakowski, oficer prasowy PSP w Brzegu.
Dodajmy, że śmigłowiec LPR z Opola (Ratownik 23 – red.) pozostanie na boisku w Lubszy do jutra. Obecnie trwa zabezpieczanie uziemionej maszyny. Źródło www.brzeg24.pl foto od naszego czytelnika.

13727
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Z ostatniej chwili

32-letnia kierująca chevroletem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, w wyniku czego zderzyła się z prawidłowo jadącym

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku