Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

LPR Ratownik 23 został uziemiony w miejscowości Lubsza. Co się stało?

Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj (8.11) w Lubszy. Ze względu na brak wolnej karetki do 74-letniej pacjentki wezwano śmigłowiec

ratownik lpr, awaria lpr, awaria helikoptera, awaria pogotowia, awaria ratownik 23,

Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj (8.11) w Lubszy. Ze względu na brak wolnej karetki do 74-letniej pacjentki wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak maszyna została uziemiona. Ostatecznie pacjentkę do szpitala w Brzegu przetransportowali strażacy.
– Około godz. 19 zadysponowaliśmy do Piastowic dwa zastępy strażaków z Brzegu i Lubszy. Pacjentka z problemami zdrowotnymi wymagała pomocy medycznej, ale w regionie nie było wolnej karetki. Niestety okazało się, że wezwany śmigłowiec LPR po wylądowaniu w Lubszy został uziemiony ze względu na warunki atmosferyczne. Ostatecznie pacjentkę przetransportowaliśmy do szpitala w Brzegu – mówi nam st. kpt. Jacek Nowakowski, oficer prasowy PSP w Brzegu.
Dodajmy, że śmigłowiec LPR z Opola (Ratownik 23 – red.) pozostanie na boisku w Lubszy do jutra. Obecnie trwa zabezpieczanie uziemionej maszyny. Źródło www.brzeg24.pl foto od naszego czytelnika.

13455
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 lipca wpłynęło do SK KP PSP w Krapkowicach o godzinie 20:00 o zdarzenia na autostradzie A4 na 244 km w kierunku...

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 lipca przed godziną 19:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.