Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

LPR Ratownik 23 został uziemiony w miejscowości Lubsza. Co się stało?

Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj (8.11) w Lubszy. Ze względu na brak wolnej karetki do 74-letniej pacjentki wezwano śmigłowiec

ratownik lpr, awaria lpr, awaria helikoptera, awaria pogotowia, awaria ratownik 23,

Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj (8.11) w Lubszy. Ze względu na brak wolnej karetki do 74-letniej pacjentki wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak maszyna została uziemiona. Ostatecznie pacjentkę do szpitala w Brzegu przetransportowali strażacy.
– Około godz. 19 zadysponowaliśmy do Piastowic dwa zastępy strażaków z Brzegu i Lubszy. Pacjentka z problemami zdrowotnymi wymagała pomocy medycznej, ale w regionie nie było wolnej karetki. Niestety okazało się, że wezwany śmigłowiec LPR po wylądowaniu w Lubszy został uziemiony ze względu na warunki atmosferyczne. Ostatecznie pacjentkę przetransportowaliśmy do szpitala w Brzegu – mówi nam st. kpt. Jacek Nowakowski, oficer prasowy PSP w Brzegu.
Dodajmy, że śmigłowiec LPR z Opola (Ratownik 23 – red.) pozostanie na boisku w Lubszy do jutra. Obecnie trwa zabezpieczanie uziemionej maszyny. Źródło www.brzeg24.pl foto od naszego czytelnika.

13608
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 26 listopada rano w Pisarzowicach w powiecie krapkowickim zderzył bus zderzył się z samochodem ciężarowym.

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada po godzinie 22:00 do służby ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku DK 46 w pobliżu miejscowości Ścibórz.