Connect with us

Hi, what are you looking for?

Sport

Lewy Prosty 2 Fight Night w Opolu.(Zdjęcia)

W sobotni wieczór opolskiej Stegu Arenie odbyła się druga gala sportów alki Lewy

Lewy Prosty 2 Fight Night w Opolu.

W sobotni wieczór opolskiej Stegu Arenie odbyła się druga gala sportów alki Lewy Prosty Fight Night. Zawodnicy zmierzyli się w boksie olimpijskim, boksie, K1 i formule MMA.

Jedną z walk, które odbyły się podczas gali Lewy Prosty był pojedynek między Bartoszem Harasnym z Anaconda Team a Adamem Kuszkiem, reprezentującym Opolski Klub Bokserski Odra Opole. Tę walkę wygrał jednogłośnie na punkty Adam Kuszek.

Organizatorzy gali „Lewy Prosty” zadbali o to, żeby w ringu pojawili się bardzo dobrzy zawodnicy. W walce wieczoru, w formule MMA rywalizowali Stjepan „Stipe” Bekavac i Kamil Jenel.

Jeden z zawodników po wygranej walce oświadczył się swojej dziewczynie na ringu w oboczności publiczności ,która powiedziała tak 😉

Obszerna Galeria Foto z walk

3566
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada o godzinie 13:52 służby ratunkowe dostały wezwanie z nr alarmowego 112 o wypadku na trasie Opole-Kluczbork na dk45 w miejscowości...

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada o godzinie 4:00 służby ratunkowe dostały powiadomione o wypadku drogowym w miejscowości Złotniki na ul. Opolskiej.

Z ostatniej chwili

W piątek 25 listopada po godzinie 17:00 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na opolskim odcinku autostrady A4 na 211 km kierunek Katowice.

Kultura

Gdy pogoda na zewnątrz nie zachęca do długich spacerów to znak, że nadszedł czas na relaks w towarzystwie dobrego filmu i niepowtarzalnej