Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kurierzy na celowniku złodziei !

W ostatnim czasie dochodzi do niepokojących sytuacji powiązanych z pojazdami firm kurierskich na terenie województwa opolskiego.

W ostatnim czasie dochodzi do niepokojących sytuacji powiązanych z pojazdami firm kurierskich na terenie województwa opolskiego. Według ustaleń policji złodzieje obierają na cel pojazdy firm kurierskich, które są kradzione, a potem opróżniane z przesyłek. Do takiej sytuacji doszło kilka dni temu 04.11. w Lewinie Brzeskim, gdzie ukradziono pojazd jednego z przewoźników zaś dziś 10.11. na ul. Ozimskiej w Opolu skradziono w ten sam sposób kolejny samochód tej samej firmy kurierskiej. Samochód posiadał nadajnik GPS więc pojazd szybko odnaleziono, lecz paczki przepadły.

2660
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Ponad 40 000 złotych stracił 85-latek z Brzegu. Do jego mieszkania weszły dwie osoby pod pretekstem sprawdzenia instalacji gazowej.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 5 grudnia około godziny 13:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Opola koło stacji BP.

Z ostatniej chwili

W sobotę 3 grudnia przed godziną 13:00 policjanci z KWP dostali zgłoszenie od dyżurnego o pilnej interwencji na dworcu głównym w Opolu.

Z ostatniej chwili

W sobotę 3 grudnia po godzinie 16:00 wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Plebiscytowa w Opolu.