Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kurierzy na celowniku złodziei !

W ostatnim czasie dochodzi do niepokojących sytuacji powiązanych z pojazdami firm kurierskich na terenie województwa opolskiego.

W ostatnim czasie dochodzi do niepokojących sytuacji powiązanych z pojazdami firm kurierskich na terenie województwa opolskiego. Według ustaleń policji złodzieje obierają na cel pojazdy firm kurierskich, które są kradzione, a potem opróżniane z przesyłek. Do takiej sytuacji doszło kilka dni temu 04.11. w Lewinie Brzeskim, gdzie ukradziono pojazd jednego z przewoźników zaś dziś 10.11. na ul. Ozimskiej w Opolu skradziono w ten sam sposób kolejny samochód tej samej firmy kurierskiej. Samochód posiadał nadajnik GPS więc pojazd szybko odnaleziono, lecz paczki przepadły.

2435
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

Kilkadziesiąt tysięcy złotych mogą wynieść straty spowodowane działaniem kilku pracowników jednej z firm funkcjonującej na terenie