Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kurierzy na celowniku złodziei !

W ostatnim czasie dochodzi do niepokojących sytuacji powiązanych z pojazdami firm kurierskich na terenie województwa opolskiego.

W ostatnim czasie dochodzi do niepokojących sytuacji powiązanych z pojazdami firm kurierskich na terenie województwa opolskiego. Według ustaleń policji złodzieje obierają na cel pojazdy firm kurierskich, które są kradzione, a potem opróżniane z przesyłek. Do takiej sytuacji doszło kilka dni temu 04.11. w Lewinie Brzeskim, gdzie ukradziono pojazd jednego z przewoźników zaś dziś 10.11. na ul. Ozimskiej w Opolu skradziono w ten sam sposób kolejny samochód tej samej firmy kurierskiej. Samochód posiadał nadajnik GPS więc pojazd szybko odnaleziono, lecz paczki przepadły.

3063
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 4 marca o godzinie 07:50 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego na Placu Kazimierza w Opolu.

Z ostatniej chwili

Początek należał do krakowian, którzy zamknęli naszą ekipę na jej połowie. Nie było jednak żadnych konkretne sytuacje. Odra obudziła się

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 marca o godzinie 07:53 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w miejscowości Zagwiździe na ulicy Grabickiej.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 marca o godzinie 20:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wybuchu na skrzyżowaniu ulic Dambonia