Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Ktoś podpalił nowy nieoddany plac zabaw przy Nysy Łużyckiej w Opolu.(Zdjęcia&Wideo)

W poniedziałek 13 marca chwile przed godziną 01:00 policjanci i strażacy dostali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze placu zabaw na skrzyżowaniu ulic Nysy Łużyckiej i Budowanych w Opolu.

Na nr alarmowy 112 zadzwonił zgłaszający ,który niestety nie był świadkiem zdarzenia . 

Mężczyzna spał, kiedy obudził go potrzask paleniska ,kiedy wyjrzał przez okno , okazało się pali się plac zabaw . 

Na miejsce przyjechała straż pożarna ,byli tam również policjanci. W związku z tym  do zdarzenia doszło w godzinach nocnych ,oględziny miejsca policjanci dokonali w czesnym rannikiem.

Policjanci zabezpieczają ślady ,dowody . 

Wszelkie okoliczności ,które mogą doprowadzić policjantów do sprawcy ,tego chuligańskiego działania ,które doprowadziło zniszczenia własności dzieci .

Przed wejściem do bloku na ulicy Nysy Łużyckiej na szczęście jest Monitoringi .I jest to kwestia czasu kiedy zostanie ustalony sprawca lub sprawcy przez policje.

Foto PSP w Opolu

2155
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Sport

Już w najbliższy weekend opolski Toropol będzie gościł uczestników Mistrzostw Polski Amatorów w hokeju na lodzie.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.