Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kryminalni zatrzymali 30-laka ,który dokonał kradzież elektronarzędzi ze sklepu budowlanego. Mężczyzna musi liczyć się z karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Opolu dzięki skutecznej pracy operacyjnej oraz szybkiemu działaniu, jeszcze tego samego dnia ustalili

Kryminalni zatrzymali 30-laka ,który dokonał kradzież elektronarzędzi ze sklepu budowlanego. Mężczyzna musi liczyć się z karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Opolu dzięki skutecznej pracy operacyjnej oraz szybkiemu działaniu, jeszcze tego samego dnia ustalili mężczyznę podejrzanego o kradzież elektronarzędzi ze sklepu budowlanego.

30-latek usłyszał zarzuty, a utracone mienie warte ponad 6 000 złotych wróciło do właściciela.

26 lipca br. policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu przyjęli zawiadomienie o kradzieży elektronarzędzi z jednego ze sklepów budowlanych w mieście. Jeszcze tego samego dnia, operacyjni ustalili mężczyznę podejrzanego o kradzież sprzętu wartego ponad 6 000 złotych. Kiedy zapukali do drzwi mieszkańca powiatu namysłowskiego, ten przyznał się do kradzieży, ale elektronarzędzi nie miał. Tłumaczył, że sprzedał je innej osobie. Kryminalni trafili do ich posiadacza i odzyskali mienie pochodzące z kradzieży.

30-latek usłyszał już zarzuty. Stając przed wymiarem sprawiedliwości musi liczyć się z karą do 5 lat pozbawienia wolności. Utracone mienie trafiło już do właściciela.

Źródło KMP Opole

684
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Sport

W sobotni wieczór opolskiej Stegu Arenie odbyła się druga gala sportów alki Lewy

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.