Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kryminalni z Olesna zatrzymali trzech mężczyzn za posiadanie narkotyków. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Zarzuty posiadania narkotyków oraz odpłatnego i nieodpłatnego ich udzielania usłyszeli trzej mężczyźni zatrzymani przez kryminalnych

Kryminalni z Olesna zatrzymali trzech mężczyzn za posiadanie narkotyków. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

Zarzuty posiadania narkotyków oraz odpłatnego i nieodpłatnego ich udzielania usłyszeli trzej mężczyźni zatrzymani przez kryminalnych z Olesna.

Policjanci zabezpieczyli do tej sprawy łącznie ponad pół kilograma marihuany, kilka porcji amfetaminy oraz młynki i elektroniczną wagę. Całej trójce grożą do 3 lata więzienia.

W poniedziałek (2 stycznia), późnym popołudniem olescy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali w centrum miasta mężczyznę, który jak wcześniej ustalili może posiadać przy sobie narkotyki. Ich przypuszczenia potwierdziły się. 45-latek z powiatu oleskiego miał przy sobie amfetaminę i marihuanę, a podczas przeszukania w miejscu zamieszkania kryminalni zabezpieczyli kolejne pojemniki z marihuaną oraz młynek i elektroniczną wagę.

Do kolejnych zatrzymań doszło w następnych dniach. Najpierw w ręce policjantów wpadł 35-latek z powiatu oleskiego, u którego zabezpieczono ponad 400 gramów marihuany, amfetaminę i młynek, a później mieszkaniec powiatu wrocławskiego, u którego policjanci odnaleźli i zabezpieczyli kolejną porcję marihuany. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad pół kilograma narkotyków. Wstępne badania testerem potwierdziły, że zabezpieczone narkotyki to amfetamina i marihuana.

Cała trójka usłyszała już zarzuty. Podejrzani są między innymi o posiadanie narkotyków i ich odpłatne i nieodpłatne udzielanie. Przestępstwa te zagrożone są karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło KPP Oleśno

1597
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.

Wiadomości

W poniedziałek 27 marca o godzinie 23:00 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego policji w Opolu.