Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listem gończym.21-latek schował się w szafie.

Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listem gończym.

Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listem gończym.21-latek schował się w szafie.

Kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listem gończym. Jeden z nich aby uniknąć zatrzymania, schował się w szafie. Dodatkowo w mieszkaniu w którym przebywali poszukiwani, policjanci znaleźli i zabezpieczyli środki odurzające. Mężczyźni zostali doprowadzeni do zakładu karnego, gdzie odbywają zasądzoną wcześniej karę.
Kędzierzyńscy kryminalni zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie zgodnie z ich ustaleniami, miały ukrywać się dwie poszukiwane osoby.

Drzwi do lokalu otworzyła im kobieta, która była zdziwiona obecnością policjantów. Gdy funkcjonariusze zostali zaproszeni do środka, w jednym z pokoi zastali 32-latka. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, kryminalni potwierdzili, że jest on poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.

W trakcie dalszych czynności w jednym z pokoi policjanci znaleźli kolejną poszukiwaną osobę. 21-latek , który miał do odbycia karę pół roku pozbawienia wolności, chcąc uniknąć zatrzymania schował się w szafie.

Dodatkowo funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli w mieszkaniu susz roślinny oraz woreczek foliowy z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem potwierdziły, że są to środki odurzające.

Poszukiwani mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do zakładu karnego, gdzie odbywają zasądzoną karę. W związku z ujawnieniem środków odurzających, policjanci prowadzą w tej sprawie osobne postępowanie.

Źródło KPP Kędzierzyn Koźle Foto ilustracyjne

1076
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Komendant Miejski Policji w Opolu – mł. insp. Rafał Drozdowski powierzył obowiązki nowym komendantom i zastępcom w jednostkach Policji

Wiadomości

Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego jest jednym z priorytetów pracy funkcjonariuszy ruchu drogowego.

Z ostatniej chwili

W środę 1 lutego o godzinie 13:56 do służb ratunkowych wypłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o wypadku w miejscowości Chrząstowice.

Wiadomości

Policjanci zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej kierującego fordem. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy.