Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kryminalni z Głuchołaz zatrzymali 39-latka podejrzanego o kradzież rowerów. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.(Zdjęcia)

Kryminalni z Głuchołaz zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże

Kryminalni z Głuchołaz zatrzymali 39-latka podejrzanego o kradzież rowerów. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.(Zdjęcia)

Kryminalni z Głuchołaz zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże rowerów. Na jego posesji znaleźli kilka ze skradzionych jednośladów oraz rozkręcone części od innych rowerów. Łącznie policjanci powiązali mężczyznę z 9 kradzieżami rowerów. Zatrzymany mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał już zarzuty. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.
Do policjantów z Głuchołaz zgłaszali się mieszkańcy, którym skradziono rowery. Sprawą zajęli się miejscowi kryminalni. Podejrzewali, że ze kradzieżami stoi jedna i ta sama osoba. Na podstawie zebranego materiału wytypowali oni 39-letniego mieszkańca powiatu.

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Podczas przeszukania na terenie posesji 39-latka znaleźli 3 pochodzące z kradzieży rowery oraz rozkręcone części od innych rowerów. Wartość odzyskanego mienia to ponad 2 tys. złotych. Łącznie policjanci powiązali mężczyznę z 9 kradzieżami rowerów.

Zatrzymany mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał już zarzuty. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

Źródło KPP Nysa

1103
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu zatrzymali 44-latka podejrzanego o liczne kradzieże z włamaniami do piwnic.

Z ostatniej chwili

Ogromne przedsięwzięcie, w którym uczestniczyło blisko tysiąc funkcjonariuszy, przygotowali i przeprowadzili we wtorek policjanci CBŚP

Wiadomości

Mieszkaniec jednej spod głubczyckich miejscowości został zatrzymany przez policjantów z grupy poszukiwawczej.

Z ostatniej chwili

W piątek po godzinie 13:00 policjanci z ruchu drogowego z Opola otrzymali wezwanie do zdarzenia drogowego na ul. Prószkowskiej w Opolu.