Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kryminalni z Głuchołaz zatrzymali 39-latka podejrzanego o kradzież rowerów. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.(Zdjęcia)

Kryminalni z Głuchołaz zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże

Kryminalni z Głuchołaz zatrzymali 39-latka podejrzanego o kradzież rowerów. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.(Zdjęcia)

Kryminalni z Głuchołaz zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże rowerów. Na jego posesji znaleźli kilka ze skradzionych jednośladów oraz rozkręcone części od innych rowerów. Łącznie policjanci powiązali mężczyznę z 9 kradzieżami rowerów. Zatrzymany mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał już zarzuty. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.
Do policjantów z Głuchołaz zgłaszali się mieszkańcy, którym skradziono rowery. Sprawą zajęli się miejscowi kryminalni. Podejrzewali, że ze kradzieżami stoi jedna i ta sama osoba. Na podstawie zebranego materiału wytypowali oni 39-letniego mieszkańca powiatu.

Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Podczas przeszukania na terenie posesji 39-latka znaleźli 3 pochodzące z kradzieży rowery oraz rozkręcone części od innych rowerów. Wartość odzyskanego mienia to ponad 2 tys. złotych. Łącznie policjanci powiązali mężczyznę z 9 kradzieżami rowerów.

Zatrzymany mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał już zarzuty. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

Źródło KPP Nysa

722
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci CBŚP wspólnie z funkcjonariuszami CBA i KAS, pod nadzorem dolnośląskiego pionu PZ Prokuratury Krajowej, rozbili zorganizowaną

Wiadomości

Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa. Ty też masz wpływ na to, co dzieje się w Twojej okolicy.

Wiadomości

Dwóch mężczyzn, w wieku 61 i 65 lat, zatrzymali namysłowscy kryminalni. Są oni podejrzani o znęcanie się nad kilkumiesięcznym szczeniakiem.

Wiadomości

Policjanci CBŚP, we współpracy z KAS i służbami słowackimi, zatrzymali 9 osób, a wśród nich poszukiwanego 9 listami gończymi, u którego