Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kryminalni z Brzegu zatrzymali 28-letnią kobietę i 33-letniego mężczyznę za narkotyki.(Zdjęcia)

Blisko 200 gramów narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Brzegu. Zatrzymani do sprawy to 28-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna.

Kryminalni z Brzegu zatrzymani 28-letnią kobietę i 33-letniego mężczyznę za narkotyki.(Zdjęcia)

Blisko 200 gramów narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Brzegu. Zatrzymani do sprawy to 28-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna.

Podczas przeszukania funkcjonariusze w mieszkaniu zatrzymanych zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Oboje usłyszeli już zarzuty, które dotyczyły posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Kryminalni z Brzegu zatrzymali dwoje mieszkańców miasta. Z informacji, które wcześniej posiadali wynikało, że mężczyzna i kobieta mogą mieć związek z przestępczością narkotykową.

Kiedy kilka dni temu zauważyli podejrzewanego mężczyznę za kierownicą BMW zatrzymali go do kontroli. Zachowanie 33-latka wskazywało, że może on być pod wpływem środków odurzających. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i wraz z nim weszli do jego mieszkania. Tam zastali 28-letnią kobietę. Po przeszukaniu okazało się, że przypuszczenia śledczych są trafne. W butach ujawnili woreczki z zawartością zielonego suszu i białego proszku. Substancje zostały zabezpieczone, a podejrzewane osoby zatrzymane. Badanie pokazało, że zabezpieczone środki to marihuana i amfetamina. Łącznie śledczy zabezpieczyli blisko 200 gramów zakazanych substancji.

Oboje usłyszeli zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Dodatkowo w związku z podejrzeniem, że mężczyzna mógł kierować pojazdem pod wpływem narkotyków została mu pobrana do badania krew. Zatrzymanym grozi teraz kara nawet do 10 lat więzienia.

Źródło KPP w Brzegu

3483
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W ostatnich dniach policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli właściciela skody. Powodem kontroli była nadmierna prędkość.

Wiadomości

34-latek miał znęcać się psychicznie, fizycznie oraz ekonomicznie nad swoją rodziną już od dłuższego czasu.

Wiadomości

33-latek rzucił się pod nadjeżdżający pociąg na dworcu w Kędzierzynie-Koźlu.

Z ostatniej chwili

Od porannych godzin doszło już dziś do kilku kolizji i wypadków drogowych w powiecie opolskim.