Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kradli i oszukiwali – trafili już w ręce policjantów. Grozi im 12 lat więzienia

Dwaj mieszkańcy Gminy Kolonowskie kradli mienie na terenie powiatu strzeleckiego. Na swoim koncie mieli również oszustwo przy sprzedaży opału.

Kradli i oszukiwali - trafili już w ręce policjantów. Mężczyznom grozi 12 lat więzienia

Dwaj mieszkańcy Gminy Kolonowskie kradli mienie na terenie powiatu strzeleckiego. Na swoim koncie mieli również oszustwo przy sprzedaży opału.

Śledczy z Komisariatu Policji w Zawadzkiem przedstawili mężczyznom łącznie 7 zarzutów. Za popełnione przestępstwa grozi im nawet kara 12 lat pozbawienia wolności.

Mieszkańcy Gminy Kolonowskie przez kilka tygodni kradli mienie na terenie powiatu strzeleckiego. W ich zainteresowaniu były m.in. rowery, a także sprzęt AGD. Na ich koncie było również oszustwo przy sprzedaży opału. Straty, jakie łącznie spowodowali oszacowano na kwotę blisko 6.500 zł.

Śledczy z Komisariatu Policji w Zawadzkiem ustalili tożsamość przestępców. Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili mężczyznom łącznie 7 zarzutów. Za popełnione przestępstwa 37 i 34-latkowi grozi kara nawet 12 lat pozbawienia wolności. Część mienia została odzyskana przez policjantów.

Źródło KPP w Strzelcach Opolskich

1390
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Dłuższe i cieplejsze dni sprawiły, że na drogach jest więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów.

Wiadomości

Opolscy policjanci nie ustają w edukowaniu mieszkańców w kwiecie wieku. Na terenie powiatu opolskiego, na szczęście odnotowujemy więcej

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Wiadomości

Policjanci z Lewina Brzeskiego zatrzymali 31-latka. Mieszkaniec powiatu brzeskiego przechowywał w mieszkaniu marihuanę.