Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kontrola policyjna zakończyła się na zatrzymaniu 42-latka ,który ukrywał w aucie narkotyki.

Przy kontroli okazało się, że kierowca w schowkach miał ukryte narkotyki. Od kierowca pobrana została krew. Mężczyźnie grozi kara

Kontrola policyjna zakończyła się na zatrzymaniu 42-latka ,który ukrywał w aucie narkotyki.

Przy kontroli okazało się, że kierowca w schowkach miał ukryte narkotyki. Od kierowca pobrana została krew. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Policjanci ogniwa patrolowego patrolując nocą Głubczyce w pewnym momencie zauważyli dziwnie zachowującego się kierowcę volkswagena. Po zatrzymaniu za kierownicą samochodu siedział 42-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Szybko okazało się, że podejrzenia policjantów były jak najbardziej uzasadnione.

Funkcjonariusze podczas kontroli drogowej znaleźli ukryte w schowkach narkotyki. Była to amfetamina i marihuana. Zachowanie mężczyzny również wskazywało, że mógł on kierować pojazdem pod działaniem środków odurzających. 42-latek został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie została pobrana od niego krew na zawartość narkotyków.

Podejrzanemu mężczyźnie za posiadanie narkotyków oraz kierowanie samochodem pod działaniem środków odurzających grozi kara pozbawiania wolności nawet do 2 lat.

Źródło KPP Głubczyce Foto Archiwum

1160
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 17:27 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o wypadku

Z ostatniej chwili

Strażacy i policjanci zostali zadysponowani ma północy odcinek obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, gdzie osobowa kia stanęła w płomieniach.

Z ostatniej chwili

We wtorek 28 marca o godzinie 15:20 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na trasie Radomierowice – Grabice.