Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kultura

Koncert BAJM 45 TOUR w Opolu.(Zdjęcia)

Największe hity, mega emocje, i najlepsza publiczność, tak wczoraj wieczorem wyglądał Amfiteatr opolski, podczas koncertu 45-lecia zespołu

Koncert BAJM 45 TOUR w Opolu.(Zdjęcia)

Największe hity, mega emocje, i najlepsza publiczność, tak wczoraj wieczorem wyglądał Amfiteatr opolski, podczas koncertu 45-lecia zespołu BAJM.

Opolska publiczność mogła usłyszeć „ejtisowe” przeboje, rockowe i romantyczne ballady.

Fenomen zespołu Bajm to właśnie ponadczasowa muzyka i emocje, które łączą pokolenia. Ich hity bujają wszystkich bez wyjątku. A głos Beaty przeszywa i przyprawia o gęsią skórkę nawet największych twardzieli.
Trasa 45 lecia to muzyczna podróż przed dekady polskiej muzyki.

A Bajm to nie tylko muzyka, to przede wszystkim spektakl z fantastyczną oprawą wizualną, która przeniosła widzów do świata emocji i zabawy na ponad dwie godziny.
Brzmienie Bajmu i produkcja to zasługa współzałożyciela i twórcy sukcesu Bajmu, Andrzeja Pietrasa. Energia zespołu sprawiła, że publiczność wstała z miejsc i od pierwszych dźwięków wszyscy razem śpiewali największe hity.

2347
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek o godzinie 15:40, służby ratunkowe zostały powiadomione od operatora nr alarmowego 112,o zdarzeniu na kąpielisku Bolko w Opolu.

Z ostatniej chwili

W piątek 21 czerwca o godzinie 11:44, służby ratunkowe zostały powiadomione przez operatora nr alarmowego 112,o zdarzeniu na ulicy ...

Z ostatniej chwili

W czwartek 20 czerwca przed godziną 20:00, Pogotowie Ratunkowe otrzymało zgłoszenie o mężczyźnie, którzy leżał na boisku szkolnym i ma silne ...

Komunikaty

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Opolu, poszukują Piotra Brzózkę.