Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kobieta ugodziła nożem swoją córkę.17-latka z ranami kłutymi trafiła do szpitala.

Dziewczyna zdołała uciec z domu i wezwać pomoc. W ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Kobieta ugodziła nożem swoją córkę.17-latka z ranami kutymi trafiła do szpitala.

Dziewczyna zdołała uciec z domu i wezwać pomoc. W ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, 22 czerwca około godziny 23.30. Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że młoda kobieta została ugodzona nożem przez swoją matkę. 17-latka z ranami kłutymi trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego i została przetransportowana do szpitala.

Natomiast 51-letnia kobieta trafiła na obserwację psychiatryczną – poinformowała p. o. specjalisty do spraw prasowo-informacyjnych st. sierż. Monika Frąckowiak z KPP w Kędzierzynie-Koźlu.

Trwa postępowanie w tej sprawie. Policjanci pracujący na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Źródło www.lokaina24.pl Fot Archiwum

6145
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

W piątek 12 sierpnia o godzinie 17:04 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Krapkowicach zadysponował dwa zastępy do pożaru w jednym

Z ostatniej chwili

W piątek 12 sierpnia o godzinie 16:45 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku w miejscowości Świerczów w powiecie namysłowskim.

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (12.08), około godz. 10:15 w Pępicach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn kierowca osobowego fiata stracił panowanie nad autem...

Z ostatniej chwili

W piątek 12 sierpnia o godzinie 5:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku między Grabicami a Radomierowicami (powiat opolski).