Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący po zderzeniu z bmw wjechał w budynek.

Dwa auta osobowe zderzyły się dzisiaj (4. stycznia) na skrzyżowaniu ul. Polskiej i Reja

wypadek w Brzegu, wypadek Brzeg, wjechał w budynek, po zderzeniu z bmw wjechał w budynek, uderzył w budynek, kolizja brzeg, informacje grogowe brzeg, wypadki w brzegu,

Dwa auta osobowe zderzyły się dzisiaj (4. stycznia) na skrzyżowaniu ul. Polskiej i Reja. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
Do kolizji pojazdów doszło około godz. 16:30. Po zderzeniu jedna z osobówek wjechała na chodnik i uderzyła w budynek.
– Kierująca pojazdem marki suzuki wyjeżdżała z ul. Polskiej i nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy BMW, który poruszał się ul. Reja, w wyniku czego doszło do zderzenia aut. Kierujący byli trzeźwi, w kolizji nikt nie odniósł obrażeń – informuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.
Kobieta została ukarana mandatem, a na jej konto zapewne trafią także punkty karne.

Źródło www.brzeg24.pl
fot. Radosław Majgier

4217
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

We wtorek 6 grudnia po godzinie 22:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o samochodzie, który wjechał w latarnię na Placu Wolności w Opolu.

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godz. 18.47 na drodze wojewódzkiej nr 426, która łączy Zawadzkie ze Strzelcami Opolskimi. Kierowca skody fabii wypadł

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godzinie 13:47 do dyżurnego policji w Ozimku wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Zawada.

Wiadomości

Nyscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło Nysie.