Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący po zderzeniu z bmw wjechał w budynek.

Dwa auta osobowe zderzyły się dzisiaj (4. stycznia) na skrzyżowaniu ul. Polskiej i Reja

wypadek w Brzegu, wypadek Brzeg, wjechał w budynek, po zderzeniu z bmw wjechał w budynek, uderzył w budynek, kolizja brzeg, informacje grogowe brzeg, wypadki w brzegu,

Dwa auta osobowe zderzyły się dzisiaj (4. stycznia) na skrzyżowaniu ul. Polskiej i Reja. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
Do kolizji pojazdów doszło około godz. 16:30. Po zderzeniu jedna z osobówek wjechała na chodnik i uderzyła w budynek.
– Kierująca pojazdem marki suzuki wyjeżdżała z ul. Polskiej i nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy BMW, który poruszał się ul. Reja, w wyniku czego doszło do zderzenia aut. Kierujący byli trzeźwi, w kolizji nikt nie odniósł obrażeń – informuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.
Kobieta została ukarana mandatem, a na jej konto zapewne trafią także punkty karne.

Źródło www.brzeg24.pl
fot. Radosław Majgier

4059
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 lipca wpłynęło do SK KP PSP w Krapkowicach o godzinie 20:00 o zdarzenia na autostradzie A4 na 244 km w kierunku...

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 lipca przed godziną 19:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.