Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący Pasatem staranował drzewo i latarnie w Kędzierzynie Koźlu. Mężczyzna powiedział policjantom ze wypił tylko 4 piwa.

Do zdarzenie doszło 9 marca około godziny 8.30 na ulicy Damrota w Kędzierzynie-Koźlu.

Kierujący Pasatem staranował drzewo i latarnie w Kędzierzynie Koźlu. Mężczyzna powiedział policjantom ze wypił tylko 4 piwa.

Kierowca volkswagena passata skosił drzewa i latarnie, a następnie porzucił samochód i próbował uciec. Do zdarzenie doszło 9 marca około godziny 8.30 na ulicy Damrota w Kędzierzynie-Koźlu.

Kierowca volkswagena passata wjechał w ulicę Damrota od strony ul. Wojska Polskiego i przemieszczał się w kierunku dworca kolejowego. Na wysokości placu Wolności uderzył w pierwsze drzewo, łamiąc je na pół. Kilkanaście metrów dalej skosił latarnię i kolejne drzewo, które również zostało połamane. Następnie przejechał kilkanaście metrów w okolicę skrzyżowania z ulicą Matejki i tam porzucił samochód, a następnie ledwo trzymając się na nogach zaczął uciekać.

Świadkowie szybko wezwali policję. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policję. Mundurowi podjęli pościg za kierowcą. Po kilku minutach mężczyzna został ujęty kilkaset metrów dalej. Ukrywał się między blokami. Był w widocznym stanie upojenia alkoholowego, ale odmówił dmuchania do alkomatu. Odmówił też udzielenia pomocy medycznej. Interweniującym policjantom powiedział, że wypił cztery piwa. Okazało się, że nie posiadał prawa jazdy. Na czas działań służb ulica została całkowicie wyłączona z ruchu.

Źródło i foto www.lokalna24.pl

1900
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Dłuższe i cieplejsze dni sprawiły, że na drogach jest więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów.

Wiadomości

Opolscy policjanci nie ustają w edukowaniu mieszkańców w kwiecie wieku. Na terenie powiatu opolskiego, na szczęście odnotowujemy więcej

Z ostatniej chwili

W piątek 24.03.2023 r. odbyła się uroczystość powitania średniego specjalnego samochodu pożarniczego dla Jednostki Ochotniczej Straży

Wiadomości

Kilkanaście minut trwał policyjny pościg za kierującym motorowerem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.