Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący oplem wjechał w porsche. Wszystko miało miejsce …

Weekend nie zaczął się zbyt optymistycznie. W piątek, 19 marca kilka minut przed godziną

Kierujący oplem wjechał w porsche. Wszystko miało miejsce ...

Weekend nie zaczął się zbyt optymistycznie. W piątek, 19 marca kilka minut przed godziną 20 na al. Jana Pawła II koło sklepu Biedronka na osiedlu Piastów w Kędzierzynie Koźlu doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.
Jak udało się ustalić, kierowca opla z dużą prędkością najechał na tył porsche. Oba pojazdy poruszały się w kierunku centrum. W każdym z pojazdów podróżowali jedynie kierowcy – obaj byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało. Z opla wyciekło sporo płynów eksploatacyjnych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Na czas prowadzonych działań droga została wyłączona z ruchu. Samochody osobowe puszczano przez parking Biedronki.

Źródło i Foto www.lokalna24.pl

4191
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 21 marca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego dostali wezwanie o zdarzeniu drogowym na ul. Budowlanych w Opolu.

Z ostatniej chwili

We wtorek 21 marca po godzinie 15:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 409 na odcinku Krapkowice

Wiadomości

Nadmierna prędkość oraz niebezpieczne zachowania na drodze to jedne z głównych przyczyn tragicznych zdarzeń drogowych.

Wiadomości

Kierowca skody w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru wymijania zderzył się z samochodem marki toyota, a następnie odjechał z miejsca