Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący oplem wjechał w porsche. Wszystko miało miejsce …

Weekend nie zaczął się zbyt optymistycznie. W piątek, 19 marca kilka minut przed godziną

Kierujący oplem wjechał w porsche. Wszystko miało miejsce ...

Weekend nie zaczął się zbyt optymistycznie. W piątek, 19 marca kilka minut przed godziną 20 na al. Jana Pawła II koło sklepu Biedronka na osiedlu Piastów w Kędzierzynie Koźlu doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.
Jak udało się ustalić, kierowca opla z dużą prędkością najechał na tył porsche. Oba pojazdy poruszały się w kierunku centrum. W każdym z pojazdów podróżowali jedynie kierowcy – obaj byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało. Z opla wyciekło sporo płynów eksploatacyjnych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Na czas prowadzonych działań droga została wyłączona z ruchu. Samochody osobowe puszczano przez parking Biedronki.

Źródło i Foto www.lokalna24.pl

4068
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 6 grudnia około godziny 16:45 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK 39, w miejscowości Igłowice.

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (6.12), na jednej z osiedlowych dróg w Brzegu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Z ostatniej chwili

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj (6.12) rano na ul. Sikorskiego w Brzegu.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 5 grudnia około godziny 13:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Opola koło stacji BP.