Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący bmw stracił panowanie nad autem i dachował w polu. Jedna osoba została zabrana do szpitala.(Zdjęcia &Wideo)

Do wypadku doszło około 12.30 w Lędzinach w gminie Chrząstowice. Bmw wyleciało z drogi i dachowało na pole.

Do wypadku doszło około 12:30 w Lędzinach, w gminie Chrząstowice. Bmw wyleciało z drogi i dachowało na polu. Jedna osoba doznała obrażeń.

Jak informują policjanci, do wypadku doszło przy zjeździe na Chrząstowice. Kierowca nie dostosował prędkości do warunków pogodowych, wypadł z drogi i dachował. Auto zatrzymało się na polu. Bmw podróżowały trzy osoby.

Jednej z nich pomocy przedmedycznej udzielili strażacy, a następnie karetka zabrała ją do szpitala na badania. Policjanci pracujący na miejscu ustalają dokładny przebieg wypadku.

Pomoc rogowa Seba 736 880 477

5732
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 lipca wpłynęło do SK KP PSP w Krapkowicach o godzinie 20:00 o zdarzenia na autostradzie A4 na 244 km w kierunku...

Wiadomości

W Niedzielę 3 lipca o 17:21 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Krapkowicach otrzymało zgłoszenie o pożarze budynku

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 lipca przed godziną 19:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa.