Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kierujący autem próbował wręczyć policjantom łapówkę 5000zł.Mężczyzna miał 1,5 promila. Grozi mu 10lat więzienia.(Wideo)

48-letni kierowca peugeota w organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu. Został zatrzymany dzięki reakcji innego kierowcy, który nie

Kierujący autem próbował wręczyć policjantom łapówkę 5000zł.Mężczyzna miał 1,5 promila. Grozi mu 10lat więzienia.(Wideo)

48-letni kierowca peugeota w organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu. Został zatrzymany dzięki reakcji innego kierowcy, który nie pozostał obojętny i wezwał mundurowych.

Dodatkowo mężczyzna odpowie za próbę wręczenia łapówki funkcjonariuszom. Teraz za takie czyny grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Kilka dni temu, chwilę przed północą oficer dyżurny z Komisariatu Policji w Grodkowie otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że w jednej z miejscowości w gminie ma jechać nietrzeźwy kierowca. Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce.

Na wojewódzkiej 401 zauważyli pojazd odpowiadający opisowi w zgłoszeniu. Jego kierowca niebezpiecznie zjeżdżał do krawędzi jezdni i na przeciwny pas ruchu. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali go do kontroli. Za kierownicą siedział 48-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego. Badanie pokazało, że w organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu. Podczas kontroli mężczyzna w zamian za „dogadanie się” próbował funkcjonariuszy odwieść od dalszych czynności i zaoferował im 5 000 złotych.

Właściciel peugeota został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu i próby wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Źródło KPP w Brzegu

978
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele do 25 września o godzinie 12:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na remontowanym odcinku autostrady A4.

Wiadomości

Ostrzegamy przed oszustwami związanymi z inwestowaniem w kryptowaluty. Nie ulegajmy wizjom szybkiego i dużego zysku.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.