Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kierujący autem próbował wręczyć policjantom łapówkę 5000zł.Mężczyzna miał 1,5 promila. Grozi mu 10lat więzienia.(Wideo)

48-letni kierowca peugeota w organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu. Został zatrzymany dzięki reakcji innego kierowcy, który nie

Kierujący autem próbował wręczyć policjantom łapówkę 5000zł.Mężczyzna miał 1,5 promila. Grozi mu 10lat więzienia.(Wideo)

48-letni kierowca peugeota w organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu. Został zatrzymany dzięki reakcji innego kierowcy, który nie pozostał obojętny i wezwał mundurowych.

Dodatkowo mężczyzna odpowie za próbę wręczenia łapówki funkcjonariuszom. Teraz za takie czyny grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Kilka dni temu, chwilę przed północą oficer dyżurny z Komisariatu Policji w Grodkowie otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że w jednej z miejscowości w gminie ma jechać nietrzeźwy kierowca. Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce.

Na wojewódzkiej 401 zauważyli pojazd odpowiadający opisowi w zgłoszeniu. Jego kierowca niebezpiecznie zjeżdżał do krawędzi jezdni i na przeciwny pas ruchu. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali go do kontroli. Za kierownicą siedział 48-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego. Badanie pokazało, że w organizmie miał blisko 1,5 promila alkoholu. Podczas kontroli mężczyzna w zamian za „dogadanie się” próbował funkcjonariuszy odwieść od dalszych czynności i zaoferował im 5 000 złotych.

Właściciel peugeota został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu i próby wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Źródło KPP w Brzegu

1183
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj (środa, 7 czerwca) około godziny 16.30 na DK40 pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą.

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca o godzinie 17:00 do służb ratunkowych z nr alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK 45 w Zawadzie.

Z ostatniej chwili

Do groźnego wypadku doszło pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą na drodze krajowej nr 40 przy zjeździe na Dobieszowice.

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca 2023r. o godzinie 12:39 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku wpłynęło