Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący autem 26-latek wjechał do rowu w Grodźcu koło Ozimka. Badanie wykazało …

Kierujący audi A6 26-latek wjechał do rowu pod Ozimkiem. Miał prawie 3 promile!

Kierujący autem 26-latek wjechał do rowu w Grodźcu koło Ozimka. Badanie wykazało ...

Kierujący audi A6 26-latek wjechał do rowu pod Ozimkiem. Miał prawie 3 promile!

Młody mężczyzna, jak się okazało, miał ponad 2,8 promila! 26-latek stracił prawo jazdy, ale to nie koniec jego kłopotów.

Do zdarzenia doszło dziś (25.09) przed godz. 4 na ul. Tartacznej w Grodźcu (gmina Ozimek). 26-latek kierujący samochodem marki audi A6 stracił panowanie nad samochodem i znalazł się w rowie.

Mężczyzna nie został ranny, a policjanci – którzy pojawili się na miejscu – szybko odkryli przyczynę jego niedyspozycji. Młody mężczyzna miał w organizmie 1,35 miligrama alkoholu, co odpowiada blisko 3 promilom!

26-latek stracił prawo jazdy, a sprawa będzie miała finał w sądzie. Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi do dwóch lat więzienia.

Pomoc drogowa odholowała audi na parking policyjny.

3702
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września w godzinach wieczornych do dyżurnego policji wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu na ul. Wyzwolenia w Ozimku.

Z ostatniej chwili

W sobotę 24 września o godzinie 3:00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w miejscowości Grabów w powiecie strzeleckim.

Wiadomości

Namysłowscy policjanci po krótkim pościgu zatrzymali 45-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy z przypadkowego samochodu.

Z ostatniej chwili

W piątek 23 września około godziny 13:45 do dyżurnego z KWP wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu z hulajnogą na ,której poruszał