Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Kierujący autem 18-latek, który miał prawo jazdy od 14 dni został nagrany przez policjantów z grodkowskiej drogówki.(Wideo)

Młody kierowca wyprzedził nieoznakowany radiowóz na przejściu dla pieszych. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 18-latka, który miał

Kierujący autem 18-latek, który miał prawo jazdy od 14 dni został nagrany przez policjantów z grodkowskiej drogówki.(Wideo)

Młody kierowca wyprzedził nieoznakowany radiowóz na przejściu dla pieszych. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 18-latka, który miał prawo jazdy od 14 dni.

Mężczyzna za swój nieodpowiedzialny manewr został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, a na jego konto wpłynęło 15 punktów karnych.

W niedziele policjanci ruchu drogowego patrolowali ulice miasta. W Nysie na ul. Grodkowskiej funkcjonariusze zarejestrowali nieodpowiedzialny manewr wyprzedzania. Kierujący osobową alfą, 18-letni mieszkaniec gminy wyprzedził policyjny nieoznakowany radiowóz na przejściu dla pieszych. Po zatrzymaniu kierującego okazało się, że młody mężczyzna posiada uprawnienia do kierowania pojazdem od 14 dni. Ten manewr kosztował go 1 500 złotych, a dodatkowo na jego konto wpłynęło 15 punktów karnych.

Apelujemy o rozwagę na drodze i przypominamy, że nadmierna prędkość i brawura to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Nie ma taryfy ulgowej dla piratów drogowych. Kierowca łamiący przepisy ruchu drogowego stwarza zagrożenie życia i zdrowia zarówno swojego jak i innych uczestników ruchu.

Źródło KPP Nysa

2199
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Co zrobić kiedy znajdziemy telefon komórkowy, pozostawiony bez zabezpieczenia rower, czy portfel? W takich sytuacjach jest kilka rozwiązań.

Wiadomości

Niestety, mimo szeroko zakrojonych działań mundurowych i wielu kampanii społecznych uczulających na tego typu procedery, seniorzy cały czas

Wiadomości

Przy kontroli okazało się, że kierowca w schowkach miał ukryte narkotyki. Od kierowca pobrana została krew. Mężczyźnie grozi kara

Z ostatniej chwili

Kilkanaście minut od zgłoszenia policjanci z Praszki zatrzymali 35-latka, który napadł na mieszkankę powiatu kłobuckiego i usiłował wyrwać