Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący audi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.(Zdjęcia)

Kierowca audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na chodnik. Tam uderzył w drzewo i zakończył

Kierujący audi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.(Zdjęcia)

Kierowca audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na chodnik. Tam uderzył w drzewo i zakończył swoją podróż. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić policjantom okoliczności zdarzenia.

„Zgłoszenie o kolizji otrzymaliśmy wczoraj (23.03), około godz. 22:45. Kierowca audi poruszał się ulicą Jana Pawła II, od skrzyżowania z ul. Piastowską w kierunku ronda. Z relacji świadka wynika, że na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległą stronę jezdni i na chodniku uderzył w drzewo. Od kierowcy została pobrana krew do przeprowadzenia badań na zawartość alkoholu i środków odurzających” – mówi nam mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.
„Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG z Brzegu. W pojeździe znajdowała się jedna osoba. Nasze działania głównie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia” – informuje mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Źródło www.brzeg24.pl Foto Paweł www.prostozopolskiego.pl

1869
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kierowca audi wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, a prowadzący ciężarowe volvo wykonał ten sam manewr na przejściu dla pieszych.

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.