Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący audi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.(Zdjęcia)

Kierowca audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na chodnik. Tam uderzył w drzewo i zakończył

Kierujący audi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.(Zdjęcia)

Kierowca audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na chodnik. Tam uderzył w drzewo i zakończył swoją podróż. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić policjantom okoliczności zdarzenia.

„Zgłoszenie o kolizji otrzymaliśmy wczoraj (23.03), około godz. 22:45. Kierowca audi poruszał się ulicą Jana Pawła II, od skrzyżowania z ul. Piastowską w kierunku ronda. Z relacji świadka wynika, że na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległą stronę jezdni i na chodniku uderzył w drzewo. Od kierowcy została pobrana krew do przeprowadzenia badań na zawartość alkoholu i środków odurzających” – mówi nam mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.
„Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG z Brzegu. W pojeździe znajdowała się jedna osoba. Nasze działania głównie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia” – informuje mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Źródło www.brzeg24.pl Foto Paweł www.prostozopolskiego.pl

2520
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj (środa, 7 czerwca) około godziny 16.30 na DK40 pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą.

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca o godzinie 17:00 do służb ratunkowych z nr alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK 45 w Zawadzie.

Z ostatniej chwili

Do groźnego wypadku doszło pomiędzy Pokrzywnicą, a Twardawą na drodze krajowej nr 40 przy zjeździe na Dobieszowice.

Z ostatniej chwili

W środę 7 czerwca 2023r. o godzinie 12:39 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kluczborku wpłynęło