Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierujący audi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.(Zdjęcia)

Kierowca audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na chodnik. Tam uderzył w drzewo i zakończył

Kierujący audi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.(Zdjęcia)

Kierowca audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na chodnik. Tam uderzył w drzewo i zakończył swoją podróż. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić policjantom okoliczności zdarzenia.

„Zgłoszenie o kolizji otrzymaliśmy wczoraj (23.03), około godz. 22:45. Kierowca audi poruszał się ulicą Jana Pawła II, od skrzyżowania z ul. Piastowską w kierunku ronda. Z relacji świadka wynika, że na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległą stronę jezdni i na chodniku uderzył w drzewo. Od kierowcy została pobrana krew do przeprowadzenia badań na zawartość alkoholu i środków odurzających” – mówi nam mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy KPP w Brzegu.
„Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG z Brzegu. W pojeździe znajdowała się jedna osoba. Nasze działania głównie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia” – informuje mł. asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.

Źródło www.brzeg24.pl Foto Paweł www.prostozopolskiego.pl

2166
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

We wtorek 6 grudnia po godzinie 22:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o samochodzie, który wjechał w latarnię na Placu Wolności w Opolu.

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godz. 18.47 na drodze wojewódzkiej nr 426, która łączy Zawadzkie ze Strzelcami Opolskimi. Kierowca skody fabii wypadł

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godzinie 13:47 do dyżurnego policji w Ozimku wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Zawada.

Wiadomości

Nyscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło Nysie.