Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierująca oplem straciła panowanie i wpadła do rowu.

Po godzinie 6:30 wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Dąbrowica. Na miejsce udał się patrol policji. Okazało się, że kierująca oplem corsa straciła panowanie na śliskiej nawierzchni i wpadła do rowu. Na szczęście nie trzeba było udzielić jej pomocy medycznej. Na czas wyciągania auta przez pomoc drogową MS-Car z Jełowej tel. 600 600 226 były niewielkie utrudnienia w ruchu .To już dziś kolejna kolizja. Prosimy kierowców o zachowanie rozwagi na drogach naszego województwa.

4090
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 20 czerwca o godzinie 20:45 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na trasie Opole-Nysa na DK46 w miejscowości

Z ostatniej chwili

W sobotę 28 maja przed godziną 02:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o dachowaniu audi na dk46 na na trasie Ozimek – Grodziec.

Z ostatniej chwili

We wtorek 17 maja o godzinie 11:20 na autostradzie A4 245 km kierunek Katowice , między węzłami Opole Południe - Krapkowice, na wysokości m....

Z ostatniej chwili

W czwartek 12 maja o godzinie 9:00 policjanci z ruchu drogowego dostali wezwanie do wypadku na skrzyżowaniu ulic Górna i Wygonowa w Opolu.