Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierująca bmw wjechała w przystanek autobusowy i zakończyła swoją jazdę na latarni. (zdjęcia&wideo)

Po godzinie 14.00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie o wypadku. Na drodze

Po godzinie 14.00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie o wypadku. Na drodze krajowej z Opola do Częstochowy, za obwodnicą północną Opola na wysokości ogrodów działkowych osobowe bmw zderzyło się z busem 48-latek. Kierująca osobówką wjechała w przystanek autobusowy, a następnie zakończyła swoją jazdę na latarni.

Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kobieta kierująca bmw najpierw doprowadziła do kolizji z busem, a następnie jej samochód uderzył w przystanek autobusowy i latarnię. Zarówno wiata przystankowa, jak i latarnia zostały uszkodzone.
W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Kobieta 28-latka odmówiła przyjęcia mandatu. W związku z tym policjanci skierowali wniosek do sądu o ukaranie sprawcy kolizji.

Pomoc Drogowa 736 880 477

Pomoc Drogowa Auto-Perfekt 797 330 333

4329
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 28 listopada po godzinie 17:00 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na DK45 na trasie Opole-Racibórz w miejscowości

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.

Z ostatniej chwili

W sobotę, 26 listopada rano w Pisarzowicach w powiecie krapkowickim zderzył bus zderzył się z samochodem ciężarowym.