Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierująca bmw wjechała w przystanek autobusowy i zakończyła swoją jazdę na latarni. (zdjęcia&wideo)

Po godzinie 14.00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie o wypadku. Na drodze

Po godzinie 14.00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie o wypadku. Na drodze krajowej z Opola do Częstochowy, za obwodnicą północną Opola na wysokości ogrodów działkowych osobowe bmw zderzyło się z busem 48-latek. Kierująca osobówką wjechała w przystanek autobusowy, a następnie zakończyła swoją jazdę na latarni.

Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kobieta kierująca bmw najpierw doprowadziła do kolizji z busem, a następnie jej samochód uderzył w przystanek autobusowy i latarnię. Zarówno wiata przystankowa, jak i latarnia zostały uszkodzone.
W zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Kobieta 28-latka odmówiła przyjęcia mandatu. W związku z tym policjanci skierowali wniosek do sądu o ukaranie sprawcy kolizji.

Pomoc Drogowa 736 880 477

Pomoc Drogowa Auto-Perfekt 797 330 333

3987
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca o godzinie 6:09 strażacy otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego bmw na drodze wojewódzkiej nr 423 w Gogolinie.