Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierująca autem doprowadziła do kolizji mając 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wyjściu z auta nie umiała utrzymać się na nogach !

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia doszło do kolizji dwóch pojazdów w Grodźcu koło Ozimka.

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia doszło do kolizji dwóch pojazdów w Grodźcu koło Ozimka. Sprawczyni zdarzenia miała 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Informację o zdarzeniu opolska policja otrzymała w piątkowe południe.
Około 12.00 kobieta kierująca fiatem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w inny samochód.
Co gorsza, 48-latka „wydmuchała” aż… 3,5 promila alkoholu! Teraz kobiecie, która spowodowała kolizję będąc pod wpływem alkoholu grozi areszt, pozbawienie wolności lub grzywna. Źródło Nto.pl

6755
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 31 marca po godzinie 17:00 do służb ratunkowych z nr alarmowego 112 wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Niemodlińska - Hallera...

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Z ostatniej chwili

32-letnia kierująca chevroletem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu, w wyniku czego zderzyła się z prawidłowo jadącym

Z ostatniej chwili

W środę 29 marca o godzinie 9:07 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie od operatora 112 o wypadku na ul. Szpitalnej w Leśnicy.