Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierująca autem doprowadziła do kolizji mając 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wyjściu z auta nie umiała utrzymać się na nogach !

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia doszło do kolizji dwóch pojazdów w Grodźcu koło Ozimka.

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia doszło do kolizji dwóch pojazdów w Grodźcu koło Ozimka. Sprawczyni zdarzenia miała 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Informację o zdarzeniu opolska policja otrzymała w piątkowe południe.
Około 12.00 kobieta kierująca fiatem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w inny samochód.
Co gorsza, 48-latka „wydmuchała” aż… 3,5 promila alkoholu! Teraz kobiecie, która spowodowała kolizję będąc pod wpływem alkoholu grozi areszt, pozbawienie wolności lub grzywna. Źródło Nto.pl

6681
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 9 grudnia o godzinie 19:30 służby ratunkowe dostały wezwanie do wypadku na skrzyżowaniu ulic Kowalczyków - Jagiellonów w Opolu.

Wiadomości

We wtorek 6 grudnia po godzinie 22:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o samochodzie, który wjechał w latarnię na Placu Wolności w Opolu.

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godz. 18.47 na drodze wojewódzkiej nr 426, która łączy Zawadzkie ze Strzelcami Opolskimi. Kierowca skody fabii wypadł

Z ostatniej chwili

W czwartek 8 grudnia o godzinie 13:47 do dyżurnego policji w Ozimku wpłynęło zgłoszenie o wypadku w miejscowości Zawada.