Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierująca autem doprowadziła do kolizji mając 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wyjściu z auta nie umiała utrzymać się na nogach !

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia doszło do kolizji dwóch pojazdów w Grodźcu koło Ozimka.

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia doszło do kolizji dwóch pojazdów w Grodźcu koło Ozimka. Sprawczyni zdarzenia miała 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Informację o zdarzeniu opolska policja otrzymała w piątkowe południe.
Około 12.00 kobieta kierująca fiatem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w inny samochód.
Co gorsza, 48-latka „wydmuchała” aż… 3,5 promila alkoholu! Teraz kobiecie, która spowodowała kolizję będąc pod wpływem alkoholu grozi areszt, pozbawienie wolności lub grzywna. Źródło Nto.pl

6569
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedzielę 3 lipca wpłynęło do SK KP PSP w Krapkowicach o godzinie 20:00 o zdarzenia na autostradzie A4 na 244 km w kierunku...

Wiadomości

Niestety wciąż zdarzają się nieodpowiedzialni kierowcy, którzy pod wpływem alkoholu siadają za kierownicami swoich samochodów.

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 lipca przed godziną 19:00 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK45 na trasie Opole-Kluczbork w miejscowości Jełowa.

Wiadomości

Kierowca audi wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, a prowadzący ciężarowe volvo wykonał ten sam manewr na przejściu dla pieszych.