Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierująca 43-latka mająca 1,5 promila wjechała w bmw, z którego zostało wyrwane zawieszenie, a ona zakończyła swoją jazdę na słupie

W czwartek o godzinie 20:50 policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Molestowice koło Niemodlina.

wypadek, wypadki, molestowice, w molestowicach, zdarzenie drogowe, pijana kobieta, kobieta pod wpływem alkoholu, nietrzeźwa kierująca, wjechała w samochód,

W czwartek o godzinie 20:50 policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Molestowice koło Niemodlina. Na miejsce wysłano partol policji. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że zderzyły się dwa auta. Ford uderzył w bmw i zakończył jazdę na słupie. Uderzenie było tak mocne, że w bmw zostało wyrwane zawieszenie. Po przebadaniu kierującej forda okazało się, że 43-latka ma 1,5 promila. W tej sprawie będzie prowadzone dochodzenie. Kierującej grozi wysoka grzywna, kara więzienia i utrata prawa jazdy.

2914
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

We wtorek 6 grudnia około godziny 16:45 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o wypadku na DK 39, w miejscowości Igłowice.

Z ostatniej chwili

Dzisiaj (6.12), na jednej z osiedlowych dróg w Brzegu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Z ostatniej chwili

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj (6.12) rano na ul. Sikorskiego w Brzegu.

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 5 grudnia około godziny 13:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Opola koło stacji BP.