Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierowca stracił panowanie nad autem i wjechał w ogrodzenie z materiałami budowlanymi.

Kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z jezdni i przebił ogrodzenie posesji przy ul. Opolskiej w Kępie

wypadek, wjechał w ogrodzenie, kąty opolskie, opolskie, poślizg, w ogrodzenie firmy budowlanej,

Kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wypadł z jezdni i przebił ogrodzenie posesji przy ul. Opolskiej w Kępie. Zatrzymał się na materiałach budowlanych.

Do zderzenia doszło w sobotę (19 grudnia) krótko po godzinie 10.Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.
Ucierpiał za to portfel kierowcy forda, który za spowodowanie kolizji został ukarany przez policję mandatem. Pomoc drogowa Auto Czok zabrała samochód do mechanika. Źródło Nto.pl

3453
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca o godzinie 6:09 strażacy otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego bmw na drodze wojewódzkiej nr 423 w Gogolinie.