Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Kierowca pługu zadzwonił na nr alarmowy 112, że w rowie leży auto, w którym są osoby bez oznak życia.(Zdjęcia&Wideo)

W sobotę 22 stycznia o godzinie 04:00 służby ratunkowe dostały powiadomienie o wypadku w Jełowej na ulicy Starodworcowej . Auto wpadło do rowu z dwoma osobami w środku .

Kierowca pługu zadzwonił na nr alarmowy 112, że w rowie leży auto, w którym są osoby bez oznak życia.

W sobotę 22 stycznia o godzinie 04:00 służby ratunkowe dostały powiadomienie o wypadku w Jełowej na ulicy Starodworcowej. Auto z dwoma osobami w środku wpadło do rowu.

Na auto w rowie natknął się kierowca pługu odśnieżającego. Podszedł do samochodu, zobaczył w środku dwie osoby – kierowcę i pasażera, którzy nie dawali oznak życia. Natychmiast zawiadomił służby ratunkowe.

Okazało się, że w oplu byli dwaj obywatele Ukrainy. Wszystko wskazuje na to, że wpadli w poślizg i wylądowali w rowie, a że byli mocno pijani … głęboko zasnęli. Według naszego informatora przespali tak co najmniej 1,5 godziny.

Na miejsce pojechały 3 jednostki straży pożarnej z JRG Opole, OSP Jełowa dwa patrole policyjne i dwie karetki. Na szczęście obu mężczyznom nic się nie stało i nie wymagali nawet udzielenia pierwszej pomocy.

30-letni kierowca obywatel Ukrainy miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Został zatrzymany przez policję.

POMOC DROGOWA MS-CAR TEL 600 600 226

20272
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 55-letnią kobietę, która kierując mercedesem znacznie przekroczyła prędkość. 

Z ostatniej chwili

Nadal główną przyczyną wypadków drogowych, w których są zabici i ciężko ranni jest nadmierna prędkość oraz jej niedostosowanie

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 4 marca o godzinie 07:50 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego na Placu Kazimierza w Opolu.

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 marca o godzinie 07:53 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w miejscowości Zagwiździe na ulicy Grabickiej.