Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Karetka ugrzęzła w błocie na opolskim osiedlu. W środku znajdowało się poparzone dziecko.(Wideo)

Jeden z mieszkańców Osiedla Róży Wiatrów w Opolu-Chmielowicach nakręcił video z akcji

Jeden z mieszkańców Osiedla Róży Wiatrów w Opolu-Chmielowicach nakręcił video z akcji uwalniania karetki pogotowia ratunkowego, która ugrzęzła na drodze pełnej błota. Pacjent z zablokowanej karetki został przeniesiony do innego ambulansu i zawieziony do szpitala. Została powiadomiona straż pożarna w celu wyciągnięcia karetki. Tak wygląda droga dojazdowa mieszkańców do swoich domów w XXI wieku !!!

Wyjazd karetki związany był ze zgłoszeniem do poparzonego dziecka. Zostało ono zabrane do szpitala na Witosa. Służby otrzymały zgłoszenie o 8:45. Akcja strażaków trwała około 30 minut.

11668
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W piątek 14 czerwca o godzinie 08:56, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym, na DK45 na trasie Opole-Kluczbork ...

Sport

Od 1990 roku 125 policjantów w całej Polsce wypełniło słowa roty ślubowania do końca. Zapłacili najwyższą cenę realizując naszą misję. 

Wiadomości

Dalsze czynności z zatrzymanym do włamań do ogródków działkowych 37-latku, pozwoliły policjantom zabezpieczyć kolejne rzeczy, które mogą pochodzić z przestępstwa.

Wiadomości

To już kolejny lokal z nielegalnymi automatami do gier hazardowych w naszym regionie „rozbity” przez funkcjonariuszy opolskiej Krajowej