Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Karetka jadąca na sygnale, przewożąca pacjenta z covidem zderzyła się z toyotą w Opolu.(Zdjęcia)

Po godzinie 13.00 doszło do nietypowej sytuacji na skrzyżowaniu ul. Wrocławskiej w Opolu.

Karetka jadąca na sygnale, przewożąca pacjenta z covidem zderzyła się z toyotą.(Zdjęcia)

Po godzinie 13.00 doszło do nietypowej sytuacji na skrzyżowaniu ul. Wrocławskiej w Opolu. Kierowca karetki jadąc na sygnale podczas wyprzedzania ciągu pojazdów uderzył w toyotę, która wcześniej zasygnalizowała skręt w lewo. Kierowca karetki został ukarany mandatem karnym. Cała sytuacja jest o tyle ciekawa, że kartką podróżował pacjent z coronavirusem, który był transportowany z Brzegu do Opola. Ratownictwo opolskie musiało podstawić kolejną karetkę by przetransportować pacjenta do docelowego szpitala. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pomoc Drogowa 736 880 477

Pomoc Drogowa Auto-Perfekt 797 330 333

6227
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Na opolskim odcinku autostrady A4, na wysokości Jankowic Wielkich, jadąca w kierunku Wrocławia ciężarówka zjechała z drogi i przewróciła się.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca po godzinie 15:00 policjanci z ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie z nr alarmowego 112 o zdarzeniu drogowym na trasie Opole

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipcu przed godziną 14:00 doszło do zderzenia drogowego w Namysłowie w rejonie ronda imienia Grota Roweckiego.

Z ostatniej chwili

W piątek 1 lipca o godzinie 6:09 strażacy otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego bmw na drodze wojewódzkiej nr 423 w Gogolinie.