Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Karetka jadąca na sygnale, przewożąca pacjenta z covidem zderzyła się z toyotą w Opolu.(Zdjęcia)

Po godzinie 13.00 doszło do nietypowej sytuacji na skrzyżowaniu ul. Wrocławskiej w Opolu.

Karetka jadąca na sygnale, przewożąca pacjenta z covidem zderzyła się z toyotą.(Zdjęcia)

Po godzinie 13.00 doszło do nietypowej sytuacji na skrzyżowaniu ul. Wrocławskiej w Opolu. Kierowca karetki jadąc na sygnale podczas wyprzedzania ciągu pojazdów uderzył w toyotę, która wcześniej zasygnalizowała skręt w lewo. Kierowca karetki został ukarany mandatem karnym. Cała sytuacja jest o tyle ciekawa, że kartką podróżował pacjent z coronavirusem, który był transportowany z Brzegu do Opola. Ratownictwo opolskie musiało podstawić kolejną karetkę by przetransportować pacjenta do docelowego szpitala. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Pomoc Drogowa 736 880 477

Pomoc Drogowa Auto-Perfekt 797 330 333

7104
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Nadal główną przyczyną wypadków drogowych, w których są zabici i ciężko ranni jest nadmierna prędkość oraz jej niedostosowanie

Z ostatniej chwili

W poniedziałek 4 marca o godzinie 07:50 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego na Placu Kazimierza w Opolu.

Z ostatniej chwili

Początek należał do krakowian, którzy zamknęli naszą ekipę na jej połowie. Nie było jednak żadnych konkretne sytuacje. Odra obudziła się

Z ostatniej chwili

W sobotę 2 marca o godzinie 07:53 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku drogowego w miejscowości Zagwiździe na ulicy Grabickiej.