Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Karambol na autostradzie A4.Na miejscu lądował LPR.

Na wysokości Węzła Opole Południe doszło do karambolu, w związku z tym na

Na wysokości Węzła Opole Południe doszło do karambolu, w związku z tym na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego a trasę zablokowano w obu kierunkach. Punkt Informacji Drogowej przewiduje że utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin. Jak relacjonuje Kapitan Krzysztof Sobkowicz z KW PSP w Opolu przyczyną utrudnień było najechania na siebie 7 pojazdów:

Doszło tam do najechania cementowozu na samochód dostawczy, po czym nastąpił efekt domina w wyniku czego doszło najechania jeszcze pięciu samochodów osobowych. Łącznie w karambolu uczestniczyło 7 pojazdów w których podróżowało 12 osób. Około 10.00 obie nitki A4 były zablokowane ponieważ na jezdnie w kierunku Wrocławia lądował śmigłowiec LPR.

Jeśli maszyna odleci z miejsca wypadku to ruch na tej nitce zostanie odblokowany natomiast około 10.10 śmigłowiec brał udział w akcji ratowniczej. Według informacji straży pożarnej, 6 z przebadanych osób nie wymagało pomocy medycznej, teraz trwa badanie pozostałej szóstki.

Źródło www.radio.opole.pl Foto Grzegorz

Pomoc Drogowa 24h – TRANS-HOL Langer – opolskie / A4 TEL 605 041 902

3740
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.

Wiadomości

W piątek 30 września w godzinach wieczornych opolskie służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego do wypadku na skrzyżowaniu ulic