Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Jak zacząć obstawiać zakłady sportowe bez ryzyka i strat?

Dowiedz się, jak zacząć obstawiać zakłady sportowe bez ryzyka i strat. Graj odpowiedzialnie i zacznij zarabiać na zakładach bukmacherskich już dziś.

Dowiedz się, jak zacząć obstawiać zakłady sportowe bez ryzyka i strat. Graj odpowiedzialnie i zacznij zarabiać na zakładach bukmacherskich już dziś.

Jak zacząć obstawiać zakłady sportowe bez ryzyka i strat? Co oznacza spotkanie bez remisu?

Zakłady bukmacherskie cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, co przekłada się na dużą liczbę aktywnych graczy. Chyba każdemu przyświeca chęć sięgnięcia po wysokie wygrane, jednak nie zawsze się to udaje. Dlatego warto sprawdzić, jak zacząć obstawiać zakłady sportowe bez ryzyka i strat. W niniejszym artykule przyglądamy się odpowiedzialnej grze, a także wyjaśniamy pojęcie spotkania bez remisu.

Źródło: https://www.pexels.com/pl-pl/zdjecie/sport-boks-zwyciezca-koncepcja-7005684/

Na czym właściwie polegają zakłady bukmacherskie w Polsce?

W naszym kraju wciąż można spotkać sporo osób, które mają negatywny stosunek do zakładów bukmacherskich. Tymczasem okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie. Od 2017 roku bukmacherka nad Wisłą podlega regulacjom Ministerstwa Finansów na podstawie nowelizacji ustawy hazardowej. W związku z tym, w Polsce świadczyć usługi mogą wyłącznie legalni bukmacherzy.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zacząć obstawiać mecze, zacznij od wyboru właściwego bukmachera. Sprawdź aktualne rankingi i oceny, a następnie wybierz firmę, która posiada licencję Ministra Finansów na organizację zakładów wzajemnych. Dzięki temu możesz spać spokojnie, gdyż Twoje dane osobowe, a także pieniądze, będą bezpieczne.

Zakłady bukmacherskie w Polsce polegają na obstawianiu wydarzeń – głównie ze świata sportu, ale też rozrywki czy polityki. Zakładając się o coś z bukmacherem, typuje się jedną z dostępnych opcji, której reprezentacją jest kurs bukmacherski. Im większe prawdopodobieństwo danego zdarzenia, tym niższy kurs.

Zaczynając grę u bukmachera, warto sprawdzić, w jaki sposób robić to bez ryzyka i strat. Przydatną strategią może okazać się tak zwane spotkanie bez remisu, o którym napiszemy nieco szerzej w kolejnej części naszego tekstu.

Co oznacza spotkanie bez remisu?

Pod pojęciem spotkanie bez remisu kryje się specjalny rodzaj zakładu bukmacherskiego. Znaleźć go można w ofercie dotyczącej dyscyplin sportowych, które przewidują możliwość remisu w spotkaniu. Może to być piłka nożna, hokej na lodzie, piłka ręczna i wiele innych sportów.

Warto dodać, że spotkanie bez remisu może przybierać też inne nazwy w zależności od bukmachera. Wszystkie jednak oznaczają ten sam rodzaj zakładu:

·       Remis – nie ma zakładu

·       DNB (Draw No Bet)

·       Remis = zwrot

Pojęcie zwrotu zdaje się najlepiej odzwierciedlać sens tego rodzaju zakładu bukmacherskiego. Obstawiamy przecież zwycięstwo jednej z drużyn, eliminując możliwość podziału punktów w spotkaniu. Gdyby jednak mecz zakończył się remisem, wtedy bukmacher rozlicza zakład tak, jakby nigdy nie został zawarty.

Zwrot stawki następuje, gdy zawrze się kupon z jednym zdarzeniem. Nieco inaczej jest w przypadku kuponów kombinacyjnych, gdyż wtedy nie ma mowy o zwrocie stawki. Bukmacher wycofuje zakład na spotkanie bez remisu, a pozostałe zakłady na kuponie są nadal w grze.

Co oznacza mecz bez remisu? Przede wszystkim należy przyznać, że jest to jeden ze znanych i lubianych sposobów na grę bez ryzyka. Obstawiając mecz bez remisu zwiększają się nasze szanse na pozytywne rozstrzygnięcie, jednak trzeba pamiętać, że kursy bukmacherskie są zwykle niższe, niż przy tradycyjnych zakładach trzydrogowych, które uwzględniają możliwość remisu.

Jak zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie?

Spotkanie bez remisu to jeden z bardziej popularnych sposobów na zabezpieczenie swojej gry u bukmachera. Taki zakład zwiększa szanse na zwycięstwo, a w przypadku przegranej nie traci się postawionej stawki. Warto wypróbować ten rodzaj zakładu, ale też sprawdzić najpierw kilka poniższych wskazówek dla początkujących graczy:

1.     Znajdź ulubioną dyscyplinę

Obstawianie wszystkiego i opieranie się na „pewniakach” to niezbyt rozsądna strategia. Eksperci od bukmacherki sugerują, by zająć się jedną niszą, w ramach której będziesz obstawiać zakłady. Dzięki temu możesz o wiele sprawniej przygotować się do typowania poszczególnych wydarzeń sportowych.

Wybierz taką dyscyplinę, którą lubisz i masz na jej temat rozległą wiedzę. Nie zapominaj też, że każdy rodzaj sportu potrafi być nieprzewidywalny, a co za tym idzie, typowanie faworytów nie zawsze przynosi sukces. Równie ważnym elementem jest analiza statystyk meczowych oraz odpowiednie przygotowanie do gry.

2.     Bazuj na wiedzy i analityce

Trzeba jasno podkreślić, że jeśli chcesz zacząć obstawiać mecze bez większego ryzyka, musisz podchodzić do gry z głową. Nie warto obstawiać zakładów bez przygotowania i polegająć wyłącznie na swojej intuicji. Najlepiej zaufać analizom, na podstawie których można podejmować trafniejsze decyzje. Dzięki temu nauczysz się, jak bezpiecznie podchodzić do typowania zakładów sportowych.

Bardzo ważne jest, by obstawiać mecze na podstawie wyciągniętych z analizy wniosków. Każda dyscyplina sportowa, ale też każda liga czy turniej, może mieć swoją wyjątkową charakterystykę. W związku z tym, powinno się poznać jedną niszę wszerz i wzdłuż. Dla większego bezpieczeństwa, możesz też typować zakłady na spotkanie bez remisu, o których pisaliśmy wcześniej.

Przed obstawianiem zakładów, sprawdź dokładnie aktualną sytuację w ligowej tabeli. Układ i zdobycze punktowe mogą wiele powiedzieć na temat nadchodzących spotkań. Co więcej, warto też rzucić okiem na historię meczów bezpośrednich, czyli tak zwane H2H. Na wyniki spotkań spory wpływ mogą mieć też kontuzje, powołania oraz decyzje trenerów i szkoleniowców.

3.     Graj odpowiedzialnie

Banery z napisem „graj odpowiedzialnie” znaleźć można na stronach legalnych polskich bukmacherów. Co właściwie kryje się za tym hasłem? Otóż, bukmacherzy zachęcają klientów, żeby korzystali tylko z takich środków finansowych, jakie są w stanie zaryzykować na grę. Chodzi o to, by nie wydawać za dużo, szczególnie, że zakłady bukmacherskie to przecież forma hazardu.

Warto także pamiętać, że bukmacherka może być uzależniająca. Jeżeli nie radzisz sobie ze swoim nałogiem, zgłoś się po pomoc. W naszym kraju działa sporo organizacji, które są w stanie wyciągnąć Cię ze szponów hazardu. Graj odpowiedzialnie i ciesz się zakładami, a obstawianie meczy przyniesie Ci same korzyści!

733
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

Wielu Polaków ma negatywne doświadczenia z pocztą oraz kurierami.

Uncategorized

Masz dość wynajmowania mieszkania? Marzysz o tym, żeby stworzyć bezpieczną przystań dla rodziny

Uncategorized

Benjamin Franklin twierdził, że “na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki”. O ile co do podatków można się kłócić, tak śmierć

Sport

Po porażce z Miedzią Legnica piłkarze Odry Opole wracają na swoje boisko.