Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Interwencja słuzb ratunkowych w mieszkaniu młodej kobiety, która się rzuciła na funkcjonariuszy.

W sobotę, 28 listopada około godziny 2 w nocy straż pożarna została zadysponowana do jednego z bloków

W sobotę, 28 listopada około godziny 2 w nocy straż pożarna została zadysponowana do jednego z bloków przy ulicy Koszykowej na osiedlu Pogorzelec w Kędzierzynie Koźlu . W jednym z mieszkań zamknęła się młoda kobieta, która zagroziła, że zrobi sobie krzywdę. Na miejscu interweniowali policjanci, którzy wezwali strażaków do otwarcia mieszkania. Rozmowy z kobietą przez zamknięte drzwi nie przynosiły żadnego efektu. Strażacy więc wyważyli drzwi. Wtedy kobieta wpadła w szał i rzuciła się na strażaka i policjanta. Doszło do szarpaniny na klatce schodowej. Nie obeszło się też bez wyzwisk w kierunku mundurowych. Kiedy udało się już uspokoić kobietę i doprowadzić do radiowozu, do akcji wkroczyła jej koleżanka, która również próbowała rzucić się na policjantów. Wtedy funkcjonariusze użyli gazu. Kobieta również nie szczędziła słów.
Jak się okazało, desperatka zamknęła się w mieszkaniu, ponieważ rozstała się z partnerką, która również zagroziła targnięciem na swoje życie. Policjanci patrolują miasto w poszukiwaniu 19-latki.
To nie pierwszy incydent w tym mieszkaniu. W lutym 2019 roku młody mężczyzna zapalił materiał wetknięty do szklanej butelki z benzyną (koktajl Mołotowa), którą następnie rzucił w kierunku balkonu mieszkania, w którym interweniowały dziś służby ratunkowe. Wbrew oczekiwaniom sprawcy butelka nie rozbiła się i spadła na stojący bezpośrednio pod budynkiem samochód, który momentalnie zajął się ogniem. Płomienie płonącego pojazdu uszkodziły dwa inne, stojące w jego pobliżu, samochody. Wszystko zarejestrował monitoring na budynku. Mężczyzna został szybko zidentyfikowany i już następnego dnia doszło do jego zatrzymania. Na dodatek policjanci w jego mieszkaniu znaleźli ponad 15 gramów amfetaminy. Źródło www.lokalna24.pl

5527
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 6:40 służby ratunkowe dostały wezwanie na numer alarmowy 112 o wypadku na obwodnicy północnej Opola.

Z ostatniej chwili

W czwartek 30 marca o godzinie 12:13 wpłynęło zgłoszenie z nr alarmowego 112 o pożarze budynku w Prószkowie na rynku.

Wiadomości

Sześć zastępów straży pożarnej zadysponowano dzisiaj (29.03) do pożaru mieszkania w budynku wielorodzinnym w Goli Grodkowskiej.

Z ostatniej chwili

Policjanci z Krapkowic zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa mężczyznę i kobietę, podejrzanych o kradzieże w jednej