Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

Interwencja opolskich policjantów na dworcu głównym w Opolu. Co się wydarzyło ? …

Opolscy policjanci otrzymali o godzinie 12:20 wezwanie od jednego z pasażerów pociągu

Interwencja opolskich policjantów na dworcu głównym w Opolu. Co się wydarzyło ? ...

Opolscy policjanci otrzymali o godzinie 12:20 wezwanie od jednego z pasażerów pociągu relacji Kluczbork-Nysa o rzekomym stanie nietrzeźwości maszynisty tegoż pociągu. Po przyjeździe policjantów na dworzec główny w Opolu okazało się, że pociąg odjechał w kierunku Nysy. Sprawę przekazano nyskim policjantom , którzy mieli czekać na dworcu na przyjazd pociągu i zweryfikowanie stanu trzeźwości maszynisty.

Nyscy policjanci w obecności funkcjonariuszy SOK-u przebadali maszynistę Alco-sensorem z ujemnym wynikiem na obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Na szczęście nie potwierdziły się podejrzenia jednego z pasażerów pociągu.

5078
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.

Wiadomości

W piątek 30 września w godzinach wieczornych opolskie służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego do wypadku na skrzyżowaniu ulic