Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Hydrauliczne ramie śmieciarki zmiażdżyło dłoń pracownikowi, Na pomoc ruszył jeden z mieszkańców pobliskiego bloku.

Dziś o 13:50 na ulicy 1-ego Maja w Opolu doszło do wypadku z udziałem jednego z pracowników opolskiej firmy zajmującej się wywozem odpadów

remondis Opole, ranny pracownik, zgnieciona ręka, zmiażdżona ręka, połamana ręka śmieciarka, połamane palce, wypadek remondis Opole,

Dziś o 13:50 na ulicy 1-ego Maja w Opolu doszło do wypadku z udziałem jednego z pracowników opolskiej firmy zajmującej się wywozem odpadów.

Według ustaleń do wypadku doszło podczas czynności służbowych kiedy to jeden z mężczyzn umieszczał pojemnik na odpady w hydraulicznym ramieniu zaś drugi uruchamiał maszynę.

Mężczyzna zaklinował swą dłoń pomiędzy kubłem a ramieniem podnośnika przez co doszło do zmiażdżenia palców dłoni.

Całe zajście widział jeden z mieszkańców pobliskiego bloku, który natychmiast z apteczką samochodową ruszył na pomoc.

W między czasie wezwano karetkę, policję oraz przedstawicielstwo firmy. Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności wypadku.

6323
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Kędzierzyńsko-kozielski dyżurny odebrał zgłoszenie o pożarze opuszczonego budynku. Jako pierwsi na miejsce pożaru przyjechali policjanci.

Z ostatniej chwili

2,5 promila miał kierowca zatrzymany po pościgu w okolicach Świerczowa.

Wiadomości

W piątek 25 listopada o godzinie 22:15 dwa zastępy z JRG Krapkowice oraz zastęp z Ochotnicza Straż Pożarna w Krępnej zostały zadysponowane

Z ostatniej chwili

W sobotę 26 listopada około godziny 13:50 strażacy zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego na 273 km A4 w kierunku Katowic.