Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Hotelowy oszust zatrzymany przez policjantów.33-latek próbował oszukać pracowników na 2000zł.

33-latek próbował oszukać pracowników hotelu w Kędzierzynie-Koźlu. Skorzystał z usług hotelarskich i nie płacąc za nie chciał opuścić ośrodek.

Hotelowy oszust zatrzymany przez policjantów.33-latek próbował oszukać pracowników na 2000zł.

33-latek próbował oszukać pracowników hotelu w Kędzierzynie-Koźlu. Skorzystał z usług hotelarskich i nie płacąc za nie chciał opuścić ośrodek. Został zatrzymany przez policjantów. Teraz grozi mu kara nawet do 8 lat więzienia.

7 lutego dyżurny kędzierzyńsko-kozielskiej komendy odebrał zgłoszenie, że klient jednego z hoteli na terenie miasta nie chce uregulować rachunku. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że 33-letni mężczyzna zameldował się w hotelu dwa dni wcześniej. W tym czasie skorzystał z usług hotelarskich i gastronomicznych na kwotę niemal 2 000 złotych.

Gdy pracownicy hotelu zauważyli mężczyznę z bagażem wychodzącego z ośrodka, zadzwonili na policję. Jak się okazało, 33-latek nie posiadał takiej kwoty i meldując się wcale nie miał zamiaru zapłacić za usługi z których korzystał.

Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i przesłuchany. Postawiono mu zarzut oszustwa, a sprawa swój finał znajdzie w sądzie. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia.

Źródło KPP w Kędzierzynie Koźlu Foto Archiwum

1326
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Z ostatniej chwili

W niedziele 2 października po godzinie 16:00 strażacy dostali wezwanie na osiedle przy ul. Koszyka w Opolu, do drzewa, które spadło na

Z ostatniej chwili

W niedzielę 2 października o godzinie 9:30 doszło do wypadku na DW 423 w lesie pomiędzy Chorulą i Kątami Opolskimi.

Z ostatniej chwili

W sobotę 1 października o godzinie 12:20 do słuzb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic 1-go Maja-Reymonta w Opolu.

Wiadomości

W piątek 30 września w godzinach wieczornych opolskie służby ratunkowe dostały zgłoszenie z nr alarmowego do wypadku na skrzyżowaniu ulic